Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz
Kurucumuz

1937 Tavşanlı öz ve yerlisi doğumluyum. Tavşanlı’nın bir çocuğuyum. İlkokulu bitirdikten sonra okuyamayacağımı anladıktan sonra ticari hayata atıldım. Başarılı olabilmek için çocuk yaşta hayaller kurdum. Neler yapabilirm, neyi başarabilirim diye düşündükten sonra bugünkü uğraşı yaptığımız işte karar verdim.

Askerliğimi yaptıktan sonra çocuklarımın istikbali için bir yatırım yapmam gerekiyordu. Bu yatırımla Tavşanlı’da olmayan bir branşı başarmak istiyordum. Tavşanlı’da o zamanlar sadece kilit, sobacılık ve leblebi gibi işler vardı. Nakliyecilik daha yeni yeni başlıyordu 1960’lı yıllarda. Bunların her birinde
kendimi denedim. Ama bu işler beni ruhen okşamadı. Öyleyse ne olması lazım, bu temizlik sektörü kafama takıldı ne olabilir arabaların saf suyu akü asidi o zamanlar böyle şeyler bilinmiyordu. Bir kimyager arkadaşım vardı. Onunla beraber el ele vererek ilk atılım saf suyla oldu arkasından akü asidi oldu ve çamaşır suyu , tuz ruhu bu tür şeyler 60’lı yıllarda hiçmi hiç bilinmiyordu bölgemizde. Bunların faydalarını araştırdık. İlerisi için aydınlık olacağına inandık. Nasıl bir şey yaparsak başarılı oluruz onları projelendirdik. Teker teker yatırıma girdik.

Askerliğim bittiğinde bugünkü işyerimizin planını ve projesini çizdim. Böyle büyük bir iş yeri açmak, çok çalışanım olmasını sağlamak, çalışanlarla bu işi paylaşmak ve tek olabilmek gibi hedeflerim ve ilkelerim vardı ve bu hedeflere yürüdüm.