Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz
Yaşadığınız Yerin Mis Gibi Kokmasını Sağlayan Kalıcı Oda ve Araç Kokuları

Ortamda bulunan güzel ya da kötü kokular genel itibari ile insan sağlığı üzerinde doğrudan etkilidir. Günün büyük bir kısmını aracınızda, evinizde ya da iş yerinizde geçirirsiniz. Dolayısıyla da ortamda bulunan kokular doğrudan hem sağlığınızı hem fiziki hem de ruh sağlığınızı yakından etkileyecektir. Özellikle ortamda bulunan unsurların çevreye baskın koku yaymaları sizin için rahatsız edici olabilir.

Koku giderici ürünler aracınızda ya da bulunduğunuz diğer alanlarda kötü ve rahatsız edici kokuları yok ederek yerine ferah kokular bırakır. Böylece yaşadığınız ortamlara en uygun koku türlerini seçerek ortam kokularınızı güzel ve eşsiz bir hale dönüştürebilirsiniz. Bu kokular aynı zamanda uzun süreli kokular sayesinde yaşam alanlarınızı ferah ve sağlıklı ortamlara dönüştürebilirsiniz.

Bulunduğunuz yer kapalı bir ev ya da iş yeri ortamı olabileceği gibi aracınız da olabilir. Sizler ister evinizde ister iş yerinizde isterseniz de aracınızda hoş kokuya sahip koku ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Oda Kokusu Nedir?

Oda spreyi, havasız kalmış ya da herhangi bir maddeden dolayı kötü kokan ortamlarda kötü kokuyu yok ederek yerine güzel kokular bırakan üründür. Ev kokuları, günümüzde geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Ortamdaki kötü kokuyu bastırmak için kullanılabilen oda kokuları, ayrıca ev hanımları için temizlik sonrasında tercih edilen ürünlerdir.

Ofis ve iş yeri gibi ortamlarda misafir ve müşterileri hoş kokular ile karşılamak için kullanılan oda kokusu, her ortamda kullanılmakla birlikte aynı zamanda astım hastası olan kişiler için kontrollü kullanılması gereken ürünlerin de başında gelir. Bu sebeple kullanım öncesinde mutlaka içeriği kontrol edilmeli ve güvenilir markanın ürünleri tercih edilmelidir.

Ortamdaki rahatsız edici kokuyu ya da havasızlığı bastırmak için kullanılan oda kokusu, banyo kokusu olarak da tercih edilebilir. Özellikle duş sonrasında banyonuzun içindeki baskın nem kokusunu ortadan kaldırmak için oda parfümü çeşitleri son derece etkili ürünlerin başında gelir.

Her ne kadar kötü kokuyu bastırmak için kullanılsa da oda parfümü çeşitleri, özellikle odaya hoş ve rahatlatıcı kokular yaymak için de kullanılan işlevsel ürünlerdir.

Araç Kokusu Nedir?

oto kokusu

Araç içi kullanıma uygun olan oto kokuları, son zamanlarda fazlasıyla ilgi gören ürünler arasındadır. Gün içerisinde aracınızla birçok noktaya ulaşım sağlarken aynı zamanda aracınızda uzun zaman geçirirsiniz. Dolayısıyla da aracınızın da en az eviniz ya da iş yeriniz kadar hem temiz hem de mis gibi kokmasını istersiniz. İşte bu noktada aracın havasını değiştiren araç kokuları beklentilerinizi karşılar.

Aracınızın içerisinde ter, sigara ya da farklı bir nedenden dolayı oluşmuş olan rahatsız edici kokulardan kurtulmanın en etkili yollarından birisi oto parfümü çeşitleridir. Bu ürünleri doğru ve güvenilir bir markanın ürünleri arasından tercih ettiğinizde sağlığınıza zarar vermeden aracınızın içindeki kötü havayı yok ederek mis gibi hava ile değiştirebilirsiniz.

Aracınızda kullanabileceğiniz oto koku çeşitleri, araç içindeki kokuyu içine hapseder ve yok eder. Özellikle Güleç gibi güvenilir bir firmanın ürünlerini tercih ediyorsanız bu ürünler, aracınızda yolculuk yaptığınız süre boyunca size mis gibi kokuların eşlik etmesini sağlar. Dolayısıyla da güvenilir ve doğal içerikli ürünler ile havanızı değiştirmeniz mümkündür.

Oda ve Araç Kokusu Çeşitleri

Evinizde, iş yerinizde ya da aracınızda rahatsız edici kokuyu yok ederek ortamı hoş kokular kaplasın istiyorsanız oda kokusu çeşitleri ve araç kokusu çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda üretim sanayisinin de gelişme göstermesi ile birlikte oda ve araç kokusu çeşit skalası da genişlemeye başlamıştır. İster eviniz ya da iş yeriniz isterseniz da aracınız için zevkinize uygun kokular bulabilirsiniz.

Oda kokusu ve araba kokusu çeşitleri farklı kokular ile üretilmiştir. Çeşitler arasında farklı kokular bulmanız bu bağlamda son derece kolaydır. Koku çeşitliliğinin yanı sıra kullanım açısından da kolaylık sağlayan sprey oda kokusu ve araç kokuları, bir fısla bile hem odanızı hem de aracınızı boan kötü kokuları anında yok eden ürünlerdir.

Oda ve araç kokuları tercih ederken güvenilir bir markadan tercih yapmanız sağlığınız açısından son derece önemlidir. Güleç oda ve araç kokusu çeşitleri arasından okyanus kokusu, nilüfer kokusu ya da dört mevsim yazı anımsatan çiçek kokuları tercih edebilirsiniz.

Oda ve Araç Kokusu Zararlı mı?

Oda ve araç kokuları günümüzde oldukça tercih edilen ve rağbet gören market ürünleri arasında yer alır. Diğer yandan ise tüketicilerin birçoğu bu oda ve araç kokularının sağlığa zararlı olup olmadığı konusunda araştırmalar yapıyor. Gerek oda kokuları gerekse araç kokuları, ortamdaki kötü ve rahatsız edici kokuları yok ederken yerine mis gibi kokular bırakır.

Bu ürünler üretilirken içerisinde aromatik esanslar yanı sıra farklı kimyasal maddeler de kullanılabilir. Bu nedenle de öncelikle ürün tercihi yapmadan önce içeriği incelenmeli ve zararlı kimyasallar barındıran koku çeşitleri ve markaları tercih edilmemelidir. Güleç oda ve araç kokuları ürünleri bu konuda son derece güvenilir ve temiz içerikli ürünlerdir.

İçeriğinde kimyasal madde barındırmayan koku çeşitleri insan sağlığına genel itibari ile herhangi bir zarar vermez. Ancak bu noktada astım ve bronşit gibi solunum yolu hastalıkları olan kişilerin daha fazla dikkatli ve seçici olması gereklidir. Nitekim; içerisinde kimyasal barındıran oda ve araç kokuları özellikle astım ve bronşit hastalığı olan kişilerin hastalığını tetikleyebilir.

Oda ve Araç Kokusu Fiyatları

Bulunduğunuz kapalı ortamlarda soluduğunuz havanın doğrudan sağlığınıza bir etkisi vardır. Eğer ya da iş yeri fark etmeksizin bulunduğunuz ortamın kokusu ağır, baskın ve rahatsız edici ise bu durumda özellikle havalandırma imkanı olmadığı durumlarda tercih edebileceğiniz ürünler oda kokularıdır.

Oda kokusu fiyatları çok fazla araştırılan konular arasında yer alırken bu noktada tek bir fiyat vermek mümkün değildir. Her bütçeye uygun ürünler farklı boyutlarda mevcuttur. Ürünün boyutuna, içeriğine ve markasına göre de fiyatlar değişkenlik gösterir.

Eğer koku çeşitlerini aracınızda tercih edecekseniz bu durumda ekonomik oto kokusu fiyatları ile aracınızın da mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. Oto kokusu çeşitleri, farklı ürün çeşitliliğinde sizlere sunulabilir. Ancak uzun süreli kullanım sağlamak için sprey ürünleri tercih edebilirsiniz. Böylece aracınıza bir fıs sıktığınızda bile az miktarda kalıcı ve etkileyici kokulu bir ortam oluşturabilirsiniz.

Güleç Oda ve Araç Kokusu

Kalıcı oda kokuları denildiğinde akla ilk gelen Güleç oda ve araç kokusu ürünleridir. Güleç markasının özel olarak formülize etmiş olduğu oda ve araç kokuları, temiz içeriği sayesinde içerisinde kimyasal barındırmayan ve dolayısıyla da soluduğunuzda sağlığınızı tehdit etmeyen sağlıklı koku ürünleridir.

Güleç en iyi oda kokusu ürünleri arasında okyanus, nilüfer, spring yani çiçek kokuları gibi birçok farklı koku çeşidi vardır. Bu ürünleri dilerseniz ufak sprey boy olarak gerekse büyük boy bidon olarak ekonomik fiyatlarda tercih edebilirsiniz.

Aracınız için en iyi oto kokusu ürünleri arıyorsanız o halde Güleç oto kokusu ürünlerini mutlaka deneyimlemelisiniz. Uzun süreli kalıcılığının yanı sıra aynı zamanda temiz içeriği sayesinde araç içi gibi dar alanlarda baskın bir koku yaratmadan aracınızın içerisini ferah ve mis gibi bir koku ile buluşturur.