Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz
Asprinn Deterjan Ne İşe Yarar?

Genel temizlik denildiğinde akla ilk gelen temizlik ürünlerinin başında şüphesiz asprinn gelir. Temizlik, sağlıklı ve konforlu bir yaşam için insanların temel ihtiyaçlarından birisidir. Özellikle ev hanımları temizlik konusunda son derece araştırmacı olmakla birlikte birçok genel temizleyici ve benzeri gibi temizlik ürünlerini deneyerek en doğru ürünü bulmaya çalışırlar.

Ev ve ofis temizliği için en doğru ve en hijyenik ürünleri bulmak temizliğin kısa sürede derinlemesine yapılmasını sağlar. Doğru tercih edilmiş çok amaçlı temizlik ürünleri temizlik alanında birçok fayda sağlar. Bu ürünlerin başında ise asprinn gelir.

Genel temizlik ürünleri denildiğinde akla gelen asprinn, aklınıza gelebilecek tüm alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün olmakla birçok işi kendi başına yapan tek ürün niteliğindedir. Kullanımı son derece kolay olan asprinn, doğru kullanıldığında insan sağlığına zarar vermez. Kullanım sırasında eldiven kullanmak ve yüzeye çok yakın durmamak temizlik sırasında sağlığınızı korumanıza yardımcı olur.

Temizlikten anlayan ve her ortamda derinlemesine temizlik yapmayı seven ev hanımlarının neredeyse hepsi sayısız temizlik ürünü kullanmak yerine tek bir ürün ile her yerde hijyenik ortam oluşturmayı tercih eder. Bu noktada Güleç kimya asprinn, kendisini kanıtlamış ve temizlik sonrasında bıraktığı etki ile sağlıklı yaşam alanları oluşturmayı başarmış bir üründür.

Asprinn spreyin özellikleri saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Ev ve ofis ortamında tuvaletten banyoya, mutfaktan yüzey temizliğine kadar her ortamda kullanılırken durulama gerektirmeden etkili temizlik sonuçları verir.

Çocuklu ve evcil hayvanların bulunduğu ortamların temizliğinde de etkili olan asprinn, ziyaret trafiğinin çok olduğu ofis ve iş yeri gibi sürekli kirlenmeye müsait olan ortamlarda da tercih edilen ve vazgeçilemeyen temizlik ürünlerinin lideridir.

Asprinn Deterjan Nedir?

Ev temizliğinde olduğu gibi ofis temizliğinde de etkisini %100 gösteren asprinn deterjan, tüm yüzeylere kullanılabilen çok amaçlı bir genel temizlik ürünüdür. Lekeli yüzeylerde dahi kısa süre içinde temizlik sağlarken iz bırakmadan uzun süreli temizlik imkanı sunar.

Özel olarak Güleç Kimya farkı ile geliştirilmiş formülü sayesinde evlerde ve ofislerde her noktada kullanılabilir. Püskürtme şişesi ile ya da doldurmaya uygun büyük litrelik bidonları ile her kullanım şekline uygun olmakla birlikte aynı zamanda son derece de ekonomik temizlik ürünlerinin başında gelir.

Özellikle ev temizliği son derece detaylı bir iştir. Öyle ki; ev hanımlarının ev işleri içerisinde en çok zaman harcadıkları işlerin başında şüphesiz ki temizlik gelir. Bu noktada kullanılan temizlik ürünlerinin doğru seçimi son derece önemlidir. Her bölge için ayrı temizlik ürününün kullanılması maddi bir külfet olmakla birlikte aynı zamanda temizlik ürünleri daha fazla yer kaplar.

Asprinn deterjan, hem birçok temizlik ürününe büyük bütçe ayırmaya son verirken hem de aynı zamanda yerden tasarruf etmenizi sağlarken derinlemesine temizlikteki başarısı ile tüm kadınların favorisi olmuş olan bir temizlik ürünüdür.

Birçok temizlik ürününün görevini tek başına gerçekleştiren asprinn, çıkmayan kir sorunlarında da etkili çözümler sunarak tüm yüzeylerdeki inatçı kirler üzerinde özel geliştirilmiş formülü sayesinde kısa sürede göz kamaştırıcı temizliğin altına imzasını atan kusursuz bir deterjandır.

Evinin dört bir yanında temizlik kokusunu seven, derinlemesine temizlik hissini yaşamak isteyen tüm kadınların beklentilerini en üst seviyede karşılayan eşsiz bir genel temizlik ürünüdür. Tek bir ürün fiyatı ödeyerek evinizin lavabo, mutfak, yüzey temizliği gibi tüm alanlarında kullanabilirsiniz. Ayrıca tüm yüzeylerde kullanımı uygundur. Yüzeylere zarar vermeden narin ve derinlemesine temizlik yapar.

Asprinn Deterjan Nasıl Kullanılır?

güleç asprinn

Temizlik ürünlerinin hepsi için doğru kullanım hem etkili temizlik hem de sağlığınız açısından son derece önemlidir. Asprinn deterjan genel temizlik ürününü doğru şekilde kullandığınızda kısa sürede evinizin ya da ofisinizin dört bir yanında derinlemesine, lekesiz ve izsiz temizlik sağladığınızı görebilirsiniz. Bu nedenle de ürünün nasıl kullanılması gerektiğini bilmek son derece önemlidir.

Asprinn deterjan, eğer lavabo, evye gibi alanlarda ya da banyoda kullanılacak ise püskürtme şişesi ile kullanımı hem pratik hem de kısa sürede etkili temizlik sunacaktır. Bunun için öncelikle temizlenecek olan yüzeye yeteri miktarda aşırı olmamak kaydı ile asprinn deterjan püskürtülür. Daha sonrasında deterjan yüzeyde bir sünger yardımı ile narince ovulur.

Yüzeydeki kir inatçı ise deterjanın kısa bir süre yüzeyde bekletilmesi lekelerin kısa sürede çıkmasını sağlayacaktır. Leke ve izler tamamen çıktığında yüzey tamamen durulanmalıdır. Kullanım sırasında kendi sağlığınız için kullanım talimatlarına dikkat etmelisiniz. Asprinn deterjanın içerisinde az miktarda da olsa kimyasal olduğundan hassas ciltlere zarar verme olasılığı olacaktır.

Özellikle ovma işlemi yapacağınız yüzeylerde eldiven kullanmanız faydanıza olacaktır. Asprin deterjanı aynı zamanda lekesi çıkmayan kıyafetlerde kullanacak iseniz o halde kıyafetin lekeli olan kısmına yeterli miktarda asprinn püskürtün. Daha sonrasında kıyafeti çamaşır makinesine atın ve normal şekilde kıyafetin yıkama talimatları doğrultusunda yıkayın.

Banyo duvarlarında, tüm zeminlerde, ocak ve fırın temizliğinde ya da küvet temizliğinde kullanılacak ise o halde mutlaka yüzey ovma işlemi yaparak temizliği daha derin hale getirebilirsiniz. Püskürtme işlemi yaptıktan sonra yüzeyi ovun ve ovma aşamasından sonra yüzeyi iyi bir şekilde durulayın. Durulama işlemi sonrasında yüzeyin lekesiz ve izsiz bir şekilde temizlendiğini fark edebilirsiniz.

Asprinn Deterjan Kullanım Alanları

Genel temizlikte bir numaralı olan asprinn deterjan, aklınıza gelebilecek tüm alan ve yüzeylerde kullanılabildiğinden kullanım alanları da son derece geniş bir temizlik ürünüdür. Merak edilen sorulardan birisi de koltukta bulunan kirler üzerinde kullanıma uygun olup olmadığıdır. Koltuk ya da halı gibi yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir.

Koltuk ve halı gibi eşyalar sürekli kullanılan eşyalardır. Özellikle çocuklu ve evcil hayvan bulunan evlerde halılar ve koltuklar kirlenmeye ve hatta inatçı lekeler ile karşı karşıya kalma daha da meyillidir. Koltuk ve halı yüzeylerine çay, meyve suyu ya da benzeri gibi birçok yiyecek içecek dökülebilir. Bu ürünler ne yazık ki koltuk ve halılarda inatçı lekeler bırakır.

Çocuklu evlerde tükenmez kalem ile çizilen koltuklar, halılar hatta duvarlar herkesin korkulu rüyasıdır. Ancak asprinn deterjan ile tüm bu lekeler artık korkulu rüya olmaktan çıkmıştır. Adeta koltuk temizleme alanında lider olan asprinn deterjan, aynı şekilde halı gibi yünlü ve tüylü yüzeylerde de aynı başarıyı gösterir.

Halılar tüylü olduğundan üzerine dökülen bir sıvı kısa sürede halının içerisine derinlemesine nüfuz eder ve temizliği de bir hayli zorlaşır. Bu noktada asprinn halıdaki lekenin derinlerine kadar inerek inatçı lekelerin tamamen yok olmasını sağlar. Kullanım alanları elbette bu kadar ile sınırlı değildir.

Banyo ve tuvalet temizliğinde de kullanılan asprinn, küvet temizliğinde armatür temizliğinde de parlak ve hijyenik çözümler sunar. Banyo ortamı sürekli nemli olduğundan özellikle küvet ve armatürler sürekli lekeli olmaya son derece müsaittir. Asprinn ile ovularak temizlenen yüzeyler ise uzun süre lekesiz ve hijyenik şekilde kullanıma hazır olur.

Banyo, halı ve koltuk temizliği ile birlikte lekeli kıyafetlerde, yağlı ve inatçı lekeleri olan mutfak yüzeylerinde hızlı sonuçlar verir. Kurumuş yağ lekelerini ocak ve fırın gibi yüzeylerden çıkarırken aynı zamanda yağlı ve kirli tencere, tava yüzeylerinde de etkili temizlik sonuçları alabileceğiniz mucizevi bir üründür.

Güleç Asprinn Temizlikte Bir Numara

Asprinn deterjan denildiğinde akla gelen tek marka Güleç Kimya olur. Güleç Kimya’nın özel formülü ile geliştirdiği asprinn deterjan, tüm yüzeylerde etkili temizlik sonuçları elde etmek amacı ile özel olarak üretilmiş ve tüm kadınlardan tam not almış bir genel temizlik ürünüdür.

Sadece yüzeysel değil derinlemesine temizlik amacı ile üretilmiş olan Güleç Kimya asprinn deterjan, evinizin dört bir yanında ve tüm yüzeylerinde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda ofis gibi kalabalık olan ortamların hijyeni için de oldukça etkili bir içeriğe sahiptir.

Mutfakta çıkmayan, kalıplaşmış ve inatçı yağ lekelerinin bir numaralı savaşçısı olan Güleç Kimya asprinn deterjan, en zorlu yağ lekelerini bile tüm yüzeylerden söküp atarken temizlenen yüzeye zarar vermez. Yüzeye narin davranırken kirlere karşı acımasız olan asprinn, aynı zamanda gözle görülmeyen bakteri ve mikroorganizmalar üzerinde de etkilidir.

Ofis gibi sürekli insan trafiğinin olduğu mekanlarda armatürler, kapı kolları gibi alanlar çok sık kullanılır. Dolayısıyla da bu noktalarda bakteri ve mikroorganizma yayılım riski oldukça fazladır. Asprinn deterjan ile ovulan bu noktalar hem parlak ve temizlenir hem de insan sağlığına zarar verebilecek bakterilerden arındırılır.

Ofis ve iş yeri ortamlarında olduğu gibi aynı zamanda evinizdeki armatürlerde de bir numaralı temizlik ürünüdür. Sürekli suya maruz kalan armatürler, kirlenmekle birlikte aynı zamanda sürekli bir su lekesi görüntüsüne sahip olur. Armatürlerinizde su ve kir lekesi görmek istemiyorsanız Güleç Kimya’nın özel formüle ettiği asprinn deterjan ile tüm armatürlerinizin uzun süre temiz ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz.

Asprinn Deterjan Fiyatları

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte üretim sektörü de sürekli yenilikler çıkartıyor. Bu sektörlerden birisi de temizlik alanıdır. Sağlıklı ve konforlu yaşam alanları oluşturmak adına insanlar için temizlik elbette vazgeçilemez bir ihtiyaçtır. Bu noktada yaşadığınız her alanda en etkili temizliği derinlemesine yapabilmek için elbette tercih edeceğiniz temizlik ürünlerinin önemi son derece büyüktür.

Market ve benzeri gibi alışveriş merkezlerinde her yüzey için ayrı temizlik ürünleri vardır. Ancak her yüzey için ayrı temizlik ürünü tercih ettiğinizde ayırmanız gereken bütçe daha fazla olacaktır. Asprinn fiyatları ise tüm bu temizlik ürünleri ile karşılaştırıldığında daha ekonomik fiyatlarda olmakla birlikte aynı zamanda tek ürünle tüm yüzeylerde derinlemesine temizlik sunar.

Güleç Kimya’nın özel formül ile geliştirdiği asprinn genel temizlik ürünü, hem ekonomik hem de etkili bir temizlik ürünüdür. Ürünü ufak boy püskürtme şişesinde alabileceğiniz gibi aynı zamanda büyük boy bidonlarda da uygun fiyatlarda temin ederek doldurma yöntemi ile uzun süre boyunca az miktarda her yüzeyde hijyen sağlayabilirsiniz.

Asprinn genel temizlik deterjanı; 750 ml, 1000 ml, 2500 ml ve 4000 ml’lik şişelerde sizlere en uygun fiyatlarda sunulur. Mutfakta, banyoda, halı ve koltuk yüzeylerinde ve kıyafetlerde kullanılabilen asprinn deterjan genel temizlik ürünü olarak üretilmiştir.

Fayans, mermer gibi yüzeylerin yanı sıra koltuk, halı ve kıyafet gibi yüzeylerde de kullanılır. Kullanım sırasında yüzeylerde ağartma, yıpratma ve deformasyon yapmaz. Ayrıca bu yüzeylerin her biri için ayrı bir temizlik ürünü aldığınızda daha fazla para ödemeniz gerekirken asprinn deterjana tek bir ücret ödeyerek tüm yüzeylerde ve inatçı lekelerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yağ, kir ve izlerde kısa sürede sonuç veren bir üründür.