Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz
Müşteri Memnuniyeti
GÜLEÇ KİMYA, her zaman üstün kaliteyi sunmak için en donanımlı ve eğitimli personelleri istihdam etmekte, yüksek kaliteli üretim standartlarına, yeniliklere ve dağıtım kanallarına yatırım yapmaya devam etmektedir.
Hizmetlerimiz
Mükemmeliyetçi yaklaşımı ve dinamik enerjisi ile büyümeye devam eden GÜLEÇ KİMYA ailesi, deneyimli teknik ekibi ile ortaklarına tekstil yardımcı kimyasalları ve denim kimyasalları sektörlerinde kaliteli çözümler sunmaktadır.
Fabrikamız
Yüksek kaliteli ürünler , dinamik satış ekibi , deneyimli lojistik personeli ve teknik desteğin kolayca sağlanabilmesi GÜLEÇ KİMYA' yı sektörde önde gelen firmalar arasında bulundurmaktadır.
Hakkımızda

GÜLEÇ KİMYA 1974 Yılında Plastik ve Kimya Sektöründe Faaliyetlerine Başlamış,1985 Yılında İse Branşlaşmaya Giderek Temizlik Ürünleri Sektörüne Giriş Yapmıştır. Bu Sektörde Türkiye'de Üretim Yapan İlk Firmalar Arasında Yer Almaktadır.

GÜLEÇ KİMYA 2000 Yılında Temelleri Atılan Üretim Tesisimiz 30.000 M2 Açık Alan Üzerine 6.500 M2 Kapalı Alana Kurulmuş Bir Üretim Tesisidir. Yaptığı Yatırımlar İle Hızla Büyümeye Devam Etmekte ve Son Teknolojiye Sahip Otomatik Makineler İle Ar–Ge Yatırımlarıyla Dünya Standartlarında Yüksek Kaliteli Ve Çevre Dostu Ürünleri İle Yenilikçi ve Çevreye Saygıyı Şirket Politikası Olarak Esas Almıştır.

GÜLEÇ Ana Marka Başlığı Altında Sahip Olduğu Asprinn , Ailem,Formül , Detax , Pendy , Expo, Hipotos, Ancal ,Yuvam , Hanımeli Markaları İle Genel Temizlik , Bulaşık Grubu , Çamaşır Bakım Grubu, Kişisel Bakım Grubu Gibi Ev Tipi Ürünler Ve Bunun Yanı Sıra Endüstriyel Ürünler İle Ulusal Pazarda Önde Gelen Üretici Konumundadır. Aynı Zamanda Kendi Markalarının Dışında Private Label Üretim Yaparak Tüketicinin Kaliteli Ürüne Uygun Fiyat İle Ulaşmasına Katkı Sağlamaktadır. Uluslar Arası Pazarda Adından Sıkça Söz Ettirerek Sektöründe İstikrarlı Büyüme İvmesini Yakalamış Bir Şirket Olarak Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

Hakkımızda
About Us

GÜLEÇ KİMYA HAS STARTED ITS ACTIVITIES IN PLASTICS AND CHEMICAL SECTOR SINCE 1974, IN 1985, IT HAS ENTERED THE CLEANING PRODUCTS SECTOR. GÜLEÇ KİMYA IS A PIONEER PRODUCER COMPANY OF TURKISH CLEANING SECTOR.

GÜLEÇ KİMYA IS A PRODUCTION FACILITY THAT HAS BEEN FOUNDED IN 2000 YEAR AND IS ESTABLISHED ON A 30.000 m2 AREA WITH 6.500 m2 CLOSED AREA.  CONTINUES TO GROW FAST WITH ITS INVESTMENTS. WE ARE PRODUCING "HIGH QUALITY AND ENVIRONMENTALLY FRIENDLY PRODUCTS" IN THE WORLD STANDARDS. PRODUCING INOVATIVE PRODUCTS WITH R&D INVESTMENTS, RESPECT TO ENVIRONMENT AND CUSTOMER IS OUR COMPANY POLICY.

WITH , UNDER THE “GÜLEÇ” MAIN BRAND , ASPRINN, AİLEM, FORMÜL, DETAX, PENDY, EXPO, HİPOTOS, ANCAL, YUVAM, HANIMELİ BRANDS,WE ARE PRODUCING , GENERAL CLEANING, DISHWASHING , HARD SURFACE CLEANING, LAUNDRY CLEANING, PERSONAL CARE etc.   AS A THE LEADING MANUFACTURER LOCATION IN THE NATIONAL MARKET. ALSO MAKES PRIVATE LABEL PRODUCTION OUTSIDE OF ITS OWN BRANDS AND MAKES CONTRIBUTION TO THE CONSUMER'S QUALITY PRODUCT AT A PRICE. CONTINUES TO SERVE AS A COMPANY WHICH HAVE RECEIVED THE STABLE GROWTH ACCELERATION IN ITS SECTOR IN THE INTERNATIONAL MARKET.

About Us
Büyüyen Fabrikamız

Farklı boyutta ürün ve ambalajlar tam otomatik flowmetreli dolum makinelerimizde titiz ve güvenilir üretim personelimizle birlikte günlük 600.000 Kg üretim kapasitemiz bulunmaktadır.

Ürünlerimiz deneyimli lojistik personelimiz tarafından Türkiye'nin 32 iline sevk edilmektedir.

46 Yıllık firmamız heyecanlı ve dinamik pazarlama ekibimizle birlikte satışlarını gün geçtikçe artırmaktadır.

Modern bilişim imkanlarını verimli ve etkin bir şekilde kullanabilen , yeterli eğitim ve kapasitede uzmanlaşmış idari personelimiz ile projelerimizi geliştirmekte ve uygulamaktayız.

Büyüyen Fabrikamız