Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz

Bulaşık deterjanları günlük hayatta sık sık kullandığımız temizlik gereçlerinden biridir. Yaşam alanlarında hijyenin sağlanmasında kullanılan birçok temizlik gereci bulunur. Bu araçların çeşitlenmesi kullanılan alan ve yüzeyin çeşitlenmesi ile de doğrudan ilişkilidir.

Bulaşık deterjanları ise birçok alanda kullanılabilen temizlik gereçlerinden biridir. Ancak bulaşık deterjanı dediğimizde ilk akla gelen jel formda olan ve kolayca köpüren temizlik yardımcılarıdır. Mutfakta sıklıkla kullandığımız bulaşık deterjanları tabak, bardak benzeri eşyaların kirlerinden arındırılması için oldukça fonksiyoneldir.

Geçmişten günümüze uzun süredir kullanılan bulaşık deterjanları sürekli ihtiyaç listelerinde yerini alır. Peki bulaşık deterjanı alırken nelere dikkat edilmelidir? Bugün birçok bulaşık deterjanı markası ve çeşidi mevcuttur.

Bulaşık deterjanı benzeri kimyasal yardımcılar cilt ile temas ettiklerinden ve sürekli temas halinde olduğumuz eşyaların temizliğini sağladığından tercih yaparken büyük önem verilmesi gereken araçlardır.

Bulaşık Deterjanı Ne İşe Yarar?

Bulaşık deterjanı toz, jel ya da krem benzeri formlarda karşımıza çıkan temizlik gereçleridir. Bulaşıkların temizlenmesinde etkin olarak kullanılan deterjanlar farklı formları ile genellikle benzer amaçlar için kullanılırlar.

Bulaşık deterjanları içeriğinde barındırdıkları kimyasal maddeler yardımı ile bulaşıkları hijyenik hale getirirler. Sürekli kullandığımız bardak, tabak benzeri mutfak gereçlerinin temizlenmesine doğru bulaşık deterjanı kullanımı büyük önem taşımaktadır.

Bulaşık deterjanları ilk kez I. Dünya Savaşı sırasında kullanıldığı tahmin edilen temizlik gereçleridir. Daha öncelerinde ise sabun kullanımının yaygın olduğu bilinmektedir. Uzun süredir geliştirilen ve sürekli kullanılan bulaşık deterjanları kısa sürede bulaşıkların temizlenmesinde etkin görev yapar.

Sünger, bulaşık deterjanı ve sıcak su yardımı ile üstesinden gelinemeyecek çok az kir bulunmaktadır. Bu kirler ise yağ lekeleri, yanık benzeri zorlu lekelerdir. Zorlu lekelerin çıkarılmasında ise sıklıkla yağ çözücü, krem temizleyici benzeri yardımcı ekipmanlar ile temizlik gerçekleştirilmektedir.

Yüzey kirlerinin giderilmesinde oldukça başarılı olan bulaşık deterjanı ürünlerimiz sıcak su ve sünger yardımı ile kullanıldığında çok daha başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir. Bilindiği üzere sıcak su kirlerin bağlandıkları yüzeyden daha hızlı bir şekilde kopmalarına imkan tanır. Bu olanağın yanında kolay köpüren ve hızlı temizlik imkanı sunan bulaşık deterjanlarımız ile temizliği dert edinmeden hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz.

Bulaşık Deterjanı Cilde Zarar Verir Mi?

Bulaşık deterjanı cilde zarar vermez. Doğru bulaşık deterjanı markalarını tercih ederek cildinizi tahriş olmaktan korurken aynı zamanda bulaşıklarınızı da kolayca yıkayabilirsiniz. Bulaşıkların temizlenmesi sürecinde bulaşık deterjanından faydalanıldığı bilinen bir gerçektir.

Bazı bulaşık deterjanlarının cilt ile temas halinde reaksiyon gösterdiği bilinmektedir. Ancak bu ürünler çoğu zaman gerekli sağlık ve hijyen testlerinden geçmeyen ürünlerdir. Güleç Kimya bünyesinde müşteri deneyimine sunduğumuz bulaşık deterjanları cilt ile temas halinde herhangi bir tahribata neden olmazlar.

Temizlik gereçleri kimyasal karışımlardan oluştuğu için her temizlik gerecinin cilt ile teması uygun olmayabilmektedir. Bu gibi durumlarda temizlik eldiveni kullanılması tavsiye edilmektedir. Bulaşık deterjanları bu grupta yer almaz. Güvenle Güleç Kimya bünyesinde müşteri deneyimine sunulan bulaşık deterjanlarını eldivensiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bulaşık deterjanlarının yaygın kullanımı aynı zamanda bazı hassas eşyalar için de gerekli görülmektedir. Kalay, ince cam gibi maddelerden elde edilen eşyaların temizliğinde hassas olmak gerekebilmektedir.

Bulaşık makinelerinin zarar verme ihtimali bulunan bu eşyalar kirlendiğinde makineye atılmazlar. Elde yıkanması tavsiye edilen tüm eşyalar için ılık su ile bulaşık deterjanı kullanımı yaygın olarak gerçekleştirilmektedir.

Bulaşık Deterjanı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bulaşık deterjanı seçerken bulaşık deterjanının içeriğinde bulunan bileşenlere, cilt ile temas halinde zarar verip vermemesine, mutfak araç gereçlerinde kullanıma uygun olup olmamasına dikkat etmek gerekir.

Bulaşık deterjanları sürekli tüketim gerçekleştirdiğimiz mutfak eşyaları ile birebir temas eden kimyasallardır. Bu nedenler ile bulaşık deterjanı seçerken içeriğinde Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış bileşenler bulunan deterjanlar tercih etmeye özen göstermeliyiz.

Bulaşık deterjanları içerisinde bulunan bileşenler temizliği mümkün kılarken aynı zamanda cilt ile temas halinde zarar vermeyen bir niteliğe sahip olmalıdır. Güleç Kimya ailesine mensup olan tüm bulaşık deterjanı ürünlerimiz cilt ile temas halinde sorun çıkarmayan sağlıklı temizlik gereçleridir.

Günümüzde bulaşıkların temizliğinde bulaşık makineleri sıkça kullanılmaktadır. Ancak bulaşık makinesinin yanı sıra elde yıkama da sıkça gerçekleştirilen bir uygulamadır. Elde yıkama sürecinde musluk, ocak benzeri mutfak gereçlerinin temizliğinde de bulaşık deterjanı aktif olarak kullanılmaktadır.

Bulaşık deterjanı seçerken mutlaka bulaşık deterjanının ne derece temizleyici olduğuna dikkat edilmelidir. Bulaşık deterjanının temizleyicilik derecesi ne denli hijyen sağlanabileceğini de ortaya koymaktadır.

Yağlı ve kirli bulaşıklar temizlenirken bulaşık deterjanının etkileri oldukça net bir şekilde gözlemlenebilir. Bu bağlamda bulaşık deterjanı seçerken güçlü temizlik imkanı sunan Güleç Bulaşık Deterjanları ailesi ürünlerini tercih edebilirsiniz. Firmamız tarafından üretilen tüm bulaşık deterjanları maksimum hijyen imkanı sağlar.

Bulaşık Deterjanının Zararlı Kimyasal İçermediğinden Emin Olun!

Piyasada bulunan ucuz bulaşık deterjanlarının birçoğu içerisinde zararlı kimyasallar barındırır. Bu kimyasallar çoğu zaman ilk kullanımda ciltte tahriş ve benzeri zararları ortaya çıkarsa da kimi zaman da uzun vadeli kullanımda zararları kendini gösterebilmektedir.

Bulaşık deterjanı içerisinde bulunan bileşenlerin cildinize zarar vermediğinden emin olmak için güvenilir ürünleri tercih etmeniz gerekir. Güleç Kimya bulaşık deterjanı ürünlerimiz ellerinize zarar vermeden bulaşıklarınızı temizler. Ayrıca zararlı kimyasal barındıran bulaşık deterjanları sağlığınızı temizliğini yaptığınız mutfak eşyaları üzerinden de zedeler.

Bulaşık deterjanları içerisinde zararlı kimyasal maddeler bulunduğu takdirde bu maddeler ne kadar durulanırsa durulansın tam olarak mutfak eşyalarından çıkmaz. Sürekli beslenme amacı ile kullandığımız mutfak gereçlerinde zararlı kimyasal kalması sağlığımızı tehdit edebilmektedir.

Bulaşık deterjanı içerisinde bulunan zararlı kimyasalların başlıcaları petrokimyasal ve sentetik olarak bilinmektedir. Bu nedenle bulaşık deterjanı alırken içindekiler bölümünü dikkatle incelemeniz ve zararlı kimyasal maddeleri barındırmadığından emin olmanız gerekir.

Güleç Kimya Ailesinin Detax Bulaşık Deterjanı Serisi İle Tanışın!

Güleç Kimya ailesinin Detax bulaşık deterjanı serisi cilt dostu ve zararlı kimyasallardan uzak bir temizliği mümkün kılmaktadır. Bir bulaşık deterjanından bekleyebileceğiniz her şeyi tek bir adreste Detax bulaşık deterjanlarımızda bulabilirsiniz.

Bulaşık deterjanı ürünlerimiz insan sağlığı için uygun kullanım olanaklarına sahiptir. Deterjanlar içerisinde zararlı kimyasallar bulunmaz. Sağlıklı ve pratik bulaşık deterjanı ürünlerimiz ile elde yıkama yapmak sandığınızdan çok daha kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanabilir.

Kurumsal firmamız tarafından müşteri deneyimine sunulan bulaşık deterjanı ürünlerimiz iki temel kategoride sunulmaktadır. Bunlar endüstriyel bulaşık deterjanları ve market tipi bulaşık deterjanlarıdır. Her iki kategori kapsamında sunduğumuz ürünlerimiz maksimum hijyeni sağlıkla mümkün kılmaktadır.

Endüstriyel bulaşık deterjanı ürün gruplarımız daha çok büyük ebatlarda olmaları nedeni ile endüstriyel amaçlı olarak tercih edilmektedir. Market tipi bulaşık deterjanı ürünlerimiz ise daha küçük ebatlarda günlük kullanıma uygun deterjanlardır.

İhtiyaçlarınıza yönelik olarak tercih yapabileceğiniz farklı bulaşık deterjanı ürün gruplarımız bulunmaktadır. Üstelik ürünlerimiz eldivensiz kullanıma uygundur. İster büyük boylarda isterseniz küçük boylarda bulaşık deterjanlarımızı edinebilir, kolay ve hızlı temizliğin avantajlarını deneyimleyebilirsiniz.

Endüstriyel Deterjanı Ürün Çeşitlerimiz

Endüstriyel bulaşık deterjanı ürün çeşitlerimiz büyük boyutlarda etkin temizliği mümkün kılan ürünlerdir. Sıvı bulaşık deterjanı çeşitlerinin her biri yetkin bir temizlik ve cilt dostu uygulama sürecini beraberinde getirir.

Güleç Sıvı Bulaşık Deterjanı Süper Ekstra

Güleç sıvı bulaşık deterjanı süper ekstra, endüstriyel bulaşık deterjanı grubunun en etkili ürünlerinden biridir. Hızlı ve kolay temizlik imkanı sunan süper ekstra sıvı bulaşık deterjanı ürünlerimiz büyük ebatları ile endüstriyel kullanımda uzun süreli kullanımı mümkün hale getirmektedir.

Formül Sıvı Bulaşık Deterjanı Süper

Formül sıvı bulaşık deterjanı süper ürünlerimiz yoğun köpük oluşturan formülü ve kolay durulanan yapısı ile bir bulaşık deterjanından beklenen ne varsa karşılamaya aday. Sıvı bulaşık deterjanı ailesinin sık tercih edilen üyelerinden biri olan Formül sıvı bulaşık deterjanı süper büyük ebatlarda farklı seçenekler ile müşteri deneyimine sunulmaktadır.

Formül Sıvı Bulaşık Deterjanı

Formül sıvı bulaşık deterjanı, klasik bulaşık deterjanı formülünün çok daha geliştirilmiş ve etkili bir versiyonunu içerisinde barındırır. Endüstriyel boyutlarda sunulan Formül sıvı bulaşık deterjanı ile uzun süreli ve etkili bir kullanım mümkün.

Güleç Yeşil Jel 35 KG

Güleç yeşil jel 35 KG, endüstriyel bağlamda tercih edilen jel bulaşık deterjanı çeşitlerimizden biridir. Büyük boyutunun yanı sıra jelimsi kıvamı ile çok daha ekonomik ve kullanışlıdır.

Pratica Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjanı

Pratica endüstriyel bulaşık makinesi deterjanı büyük ebatları ve pratik kullanımı ile endüstriyel bağlamda tercih edilen bir üründür. Sıvı bulaşık deterjanı kategorisinde insan sağlığı için uygun ve kullanışlı ürünlerimiz ile ister market tipi ister endüstriyel alanda ihtiyaçlarınızı tek bir adresten karşılayın.

Pratica Endüstriyel Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Pratica endüstriyel bulaşık makinesi parlatıcı ürünlerimiz, bulaşık makinelerinin parlatıcı ihtiyacını karşılamak üzere büyük boyutlarda üretilen ürünlerdir. Bulaşıkların parlak ve yeni gibi makineden çıkması için yeteri kadar Pratica endüstriyel bulaşık makinesi parlatıcı koymak kesin çözüm.

Pratica Endüstriyel Bulaşık Makinesi Kireç Çözücü

Pratica endüstriyel bulaşık makinesi kireç çözücü ürünlerimiz sürekli kullanılan bulaşık makinelerinde meydana gelen kireç bağlama sorununu kökten çözmek için üretilmiştir. Hızlı ve kolay bir şekilde bulaşık makinesi içerisinde oluşan kirecin çözüldüğünü kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.

Market Tipi Bulaşık Deterjanı Ürün Çeşitlerimiz

Market tipi bulaşık deterjanı ürün çeşitlerimiz kullanıcılarının ürünlerimize kolayca ulaşabilmeleri ve pratik bir şekilde kullanabilmeleri için dizayn edilmiş ürünlerdir. 655 ml, 750 ml, 4000 ml gibi farklı boyutlarda market tipi bulaşık deterjanı ürünlerimiz bulunmaktadır.

Detax Sıvı Bulaşık Deterjanı

Detax sıvı bulaşık deterjanı bulaşıkların yıkandıktan sonra parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşmaları için tercih edilen bir deterjandır. Hızlı ve kolay köpürmesinin yanı sıra hızlı durulanan sıvı bulaşık deterjanı ürünlerimiz klasik sıvı bulaşık deterjanının çok daha gelişmiş bir versiyonudur.

Detax Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon

Detax sıvı bulaşık deterjanı limon etkili versiyonu temizlikte limon kokusu ve gücünü mutfağınıza getiriyor. Limonun leke çıkarmadaki etkisini Detax formülü ile birleştiren yeni nesil sıvı bulaşık deterjanı ile bulaşıklarınızı çok daha kolay arındırın.

Detax Sıvı Bulaşık Deterjanı Portakal

Detax sıvı bulaşık deterjanı portakal kokulu ürünümüz, Detax sıvı bulaşık deterjanı ailesinin en yeni üyesidir. Portakal kokusu ile hoş kokulu bulaşık yıkama imkanı için tek yapmanız gereken portakal kokulu Detax sıvı bulaşık deterjanı ürünümüzden yeteri kadar süngerinize uygulamak.

Detax Bulaşık Makinesi Parlatıcısı

Detax bulaşık makinesi parlatıcısı sürekli kullanılan bulaşık makineleri için üretilmiştir. Bulaşık makinelerinin parlatıcı hazneleri yoğun ve yüksek sıcaklıkta temizlenen mutfak eşyalarının matlaşmasını engelleyerek yeni kalmasını sağlar.

Detax bulaşık makinesi parlatıcısı ürünlerimiz ile bulaşık makinenizden çıkan her mutfak gereci yeni gibi parlak olacak.

Detax Bulaşık Makinesi Tuzu

Detax bulaşık makinesi tuzu, bulaşık makinelerinin tuz alanlarında kullanılan temizlik gereçleridir. Bulaşık makinesine doğrudan gelen suyun sert olması halinde bulaşık makinesi tuzu suyun sertliğini düzenlemeye yarar.

Su ne kadar sert olursa bulaşıkların çizilmesi o kadar muhtemel hale gelir. Bulaşık makinesi tuzu kullanarak suyun sertliğini yumuşatabilir ve bulaşıkların çizilmesini engelleyebilirsiniz.

Bulaşık Deterjanı Fiyatları Ne Kadardır?

Bulaşık deterjanı fiyatları Güleç Kimya kurumsal firmamız tarafından müşteri memnuniyeti kapsamında bütçe dostu seçenekler ile müşteri deneyimine sunulmaktadır. Ürünlerimizin fiyatları ürün seçenekleri ve boyutlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Yaşam alanlarınız için ihtiyaç duyduğunuz boylarda bulaşık deterjanı ürünlerimizi tercih ederek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ürünlerin fiyatları üzerinde çeşitleri ve boyutlarının belirleyici etkileri bulunmaktadır. Bu nedenle bulaşık deterjanı ürünlerimiz hakkında fiyat bilgisi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, hangi ürünü talep ettiğinizi dile getirerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.