Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz

Cam temizleyiciler, yaşam alanlarında bulunan camların pürüzsüz görünmesini ve uzun süre de bu temizliğin korunmasını sağlayan temizlik gereçleridir. Camlar hayatımızın her yerinde sürekli bulunan parçalardır. Evlerimizde, iş yerlerimizde, marketlerde, mağazalarda sürekli camlarla karşılaşırız.

Camları hijyenik ve güzel gösteren en büyük unsur ise temiz olmalarıdır. Kirli camlar insanlar üzerinde olumsuz etkiler oluşturur. Güleç Kimya ailesi olarak teknik ekiplerimiz tarafından oluşturulan cam temizleyici çeşitleri ile doğanın gücünden faydalanarak camları hijyenik hale getirmeyi mümkün hale getiriyoruz.

Cam temizleyici ürün seçeneklerimizin her biri üstün temizliği sağlamak üzere oluşturulan ürünlerdir. Temizliği geçmişten günümüze kadar birçok farklı yöntem ile gerçekleştiren insanoğlu için cam temizliğinde çok kolay ve pratik bir yol olan cam temizleyici kullanımı günümüzde oldukça yaygındır.

Camları temizlemek çoğu zaman oldukça yorucu bulunan işlemlerden biridir. İster ev ister iş yeri olsun camların temiz olması hijyenik bir ortamda bulunmak için de şarttır. Alanlarda bulunan camların uzun süre temiz kalması ise kullanılan temizlik gereçler ile doğrudan ilişkilidir.

Doğada derinlemesine ve detaylı temizliği mümkün kılan bazı bileşenler bulunmaktadır. Cam temizliği için geçmişten günümüze kullanılan yöntemleri Güleç Kimya laboratuvarlarında inceledik. Derinlemesine temizlenen ve parlaklığını yitirmeyen camlar için camlara zarar vermeyen temizlik gereçlerimiz ile hizmet sunuyoruz.

Cam Temizleyiciler Hangi Alanlarda Kullanılır?

Camlar yaşam alanlarında en çok kirlenen yerlerden biridir. Kimi zaman camların kirlenmesinin nedeni evcil hayvan ya da çocuklar olabilirken kimi zaman da zorlu hava koşulları olabilmektedir. Ev gibi yaşam alanlarında camların içerden kirlenmesi genellikle iz olması nedenlidir. Ancak camların dışardan kirlenmesi çoğu zaman hava şartlarından kaynaklı olmaktadır.

Yağmur, kar, şiddetli rüzgar gibi nedenler ile camlar kısa sürede kirlenebilir. Camların kirlenmesi halinde camları tekrar temiz bir görüntüye kavuşturmak için cam temizleyiciler kullanılmaktadır. Tasarım itibari ile özellikle camları temizlemek üzere tasarlanan Detax Cam Temizleyici çeşitleri iz bırakmadan hızlı temizliği mümkün kılar.

Cam Temizleyici Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Cam temizleyici seçerken temizlenecek yüzeyin hangi malzemeden yapıldığına dikkat etmeniz gerekir. Birçokları tarafından bilinmez ancak cam yüzeyler de yapıldığı malzemeye göre birbirinden ayrılır. Birkaç örnek ile açıklamak gerekirse evlerde kullanılan camlar ile araç camları birbirinden oldukça farklıdır.

Cam temizleyici seçerken dikkat etmeniz gereken başlıca hususlar;

 • Temizlenecek olan cam yüzey ile uyumlu bir cam temizleyici tercih etmek,
 • Cam temizleyici ürünün koklama ya da cilt ile temas halinde zarar vermemesi,
 • Leke ve kirlere karşı kolayca temizlik imkanı sunması,
 • İz bırakmayan hızlı temizlik olanağı sağlaması,
 • Kapalı alanlarda kullanılacaksa ağır kokulu bir ürün olmaması,
 • Açık alanlarda kullanılacaksa kir ve lekelere karşı çok daha güçlü bir yapısı olması cam temizleyici seçerken göz önünde bulundurmanız gereken unsurlardır.

Cam temizleyiciler farklı camlar için çeşitlenen temizlik ürünleridir. Cam temizliği çoğu zaman güç karşılanır. Ancak etkili bir temizlik yardımcısı ile camları kısa sürede temizleyebilirsiniz. Bu noktada cam temizliğinde kullanılacak iki ana malzeme bulunmaktadır. Başarılı bir cam temizleyici ve iz bırakmayan bir cam silme bezi.

Cam temizleyici ürünlerimizin her biri iz bırakmayan temizlik teknolojisi ile hazırlanmaktadır. Öyle ki camların temizliğinde iz kalmaması için etkin birçok bileşenden faydalanılmaktadır.

Cam Temizleyici Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Cam temizleyici fiyatları ürünlerin boyutlarına, içerisindeki bileşenlere göre belirlenir. Güleç Kimya tarafından müşteri deneyimine sunulan tüm ürünlerimiz bütçe dostu fiyat seçenekleri ile ücretlendirilir.

Camların temizliğinde kullanılan iz bırakmayan, hoş kokulu ve koklama halinde sağlığa zarar vermeyen temizleyici ürünlerimiz ile cam silmeyi dert etmeniz gerekmez. Hızlı ve kolay bir şekilde camlarda bulunan lekelerden kurtulabilirsiniz. Üstelik leke çıkarmak için ekstra bir temizlik gereci kullanmanız gerekmez.

Detax Cam Temizleyici Ürünlerimiz

Detax cam temizleyici ürünlerimiz farklı camlar için farklı seçenekler ile sunulan temizlik gereçleridir. Yapı market, kişisel bakım mağazaları ya da marketlerin deterjan ve temizlik reyonlarında birçok farklı cam temizleyici ürün görmeniz mümkündür.

Cam temizleyici çeşitleri arasında sağlığınız için zararı olmayan, kullanılacakları alanlar için özellikle tasarlanmış olan cam temizleyici ürünlerimizi seçerek etkili ve hızlı bir temizliğe sağlık şartlarını koruyarak ulaşabilirsiniz.

Firmamız tarafından satışa sunulan cam temizleyici çeşitleri;

 • Detax Cam Sil Ürünleri,
 • Detax Sirkeli Temizleyici Ürünleri,
 • Detax silikonlu Cam Sil Ürünleri.

Detax Cam Sil Çeşitlerimiz

Detax Cam Sil Çeşitleri farklı ihtiyaçlara yönelik olarak farklı boyutlarda sunulmaktadır. Cam sil çeşitlerimizin boyutları büyüdükçe daha ekonomik olan ürünlerdir. Camlarınız için uygun cam sil ürünlerimizi tercih ederek hızlı, pratik ve iz bırakmayan mükemmel bir temizliği kendi elleriniz ile tamamlayabilirsiniz.

Detax Cam Sil ürünlerimiz farklı boyut ve ebatlarda satışa sunulan ürünlerden biridir. Detax Cam Sil ürünümüzden satın almak isterseniz aşağıda yer alan boyutlarda ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

 • Detax Cam Sil 500 ml,
 • Detax Cam Sil 750 ml,
 • Detax Cam Sil 1000 ml,

Detax Silikonlu Temizleyici Ürünlerimiz

Detax silikonlu temizleyici ürünlerimiz ile cam, ayna benzeri yüzeylerin çizilmelerini önlerken lekelerden hızlı bir şekilde kurtulmayı mümkün hale getiriyoruz.
Yoğun leke çıkarma teknolojisi ile donatılan cam sil ürünlerimize silikon katkısı ile çizilmeyen, tertemiz camlara sahip olmanız mümkün. Camlarınızı çizilmekten korumak için sürekli silikonlu cam sil ürünleri kullanmanız önerilmektedir.

Silikonlu Ürünler Temizlikte Neden Kullanılır?

Silikon doğru oranda kullanıldığında temizlik malzemelerinin yüzeylerin çizilmesini engellemeye yarayan bir bileşendir. Cam, ayna benzeri yüzeyler temizlik sürecinde kullanılan temizlik gereçleri nedeni ile çizilebilmektedir.

Cam ve ayna benzeri yüzeylerin çizilmelere karşı korunması için silikonlu temizlik gereçleri tavsiye edilmektedir. Pek bilinmese de fayans benzeri yüzeyler için de silikonlu ürünler faydalı olabilmektedir. Özellikle dış mekanlarda bulunan fayansların temizliğinde silikonlu temizlik gereci tercih etmek fayansların çizilmesini engelleyebilmektedir.

Silikon Temizlikte Hangi Alanlarda Kullanılır?

Silikon bir temizlik malzemesi olarak çizilmeye müsait alanlarda tercih edilmektedir. Temizlik şekline bağlı olarak zamanla camlarımız çizilebilir. Özellikle dış mekanlarda bulunan camların sürekli lekelenmesi ve kirlenmesi beraberinde daha sık temizleme ihtiyacını beraberinde getirir. Bu durum ile birlikte sıkça kimyasal maddeye maruz kalan camlar zamanla parlaklığını yitirebilmektedir.

Camların parlaklığını korumak ve çizilmelerini önlemek için silikon temizlik gereçleri içerisinde kullanılmaktadır. Mevcut temizlik malzemelerinin içerisine katılan silikon ile birlikte uzun süre parlak kalan camlar elde etmek de mümkündür.

Temizlik sürecinde temizliği hangi malzemeler ile yaptığınız kadar nasıl yaptığınız da önemlidir. Cam temizliği yaparken temiz ve iz bırakmayan mikrofiber bezler kullanmanız tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte profesyonel temizlik gereçlerimizden faydalanarak leke, çizilme sorunu olmadan hızlı cam temizliğini mümkün hale getirebilirsiniz.

Detax Sirkeli Temizleyici

Detax sirkeli temizleyici ürünlerimiz sirkenin muhteşem temizlik gücünden faydalanılarak tasarlanmıştır. Mikrop ve kirleri öldüren sirke geçmişten günümüze birçok farklı alanda kullanılmıştır. Kimi zaman temizlikte kimi zaman da bazı hastalıkların tedavisinde hatta yemeklerde dahi kullanılan sirke oldukça işlevli bir bileşendir.

Sirke Temizlikte Neden Kullanılır?

Sirke temizlikte koku giderici olması, kireç çözme kabiliyeti ve mikropları kırarak alanları dezenfekte etmesi nedeni ile kullanılır. Sirkenin alanlarda kullanımı doğru oranda ve miktarda olmaması halinde yüzeylere zarar verebilir.

Yüzeyleriniz için birçok testten geçen Detax sirkeli temizlik gereçlerimizi kullanarak sirkenin faydalı birçok özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Cam Temizleyici Nerede Satılır?

Cam temizleyici ürünlerimize Güleç Kimya resmi web sitemiz üzerinden ya da trendyol ve hepsiburada mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz. Farklı çeşitleri bulunan cam temizleyici ürünlerimiz ile camlarınızı hızlı, pratik ve kolay bir şekilde hiçbir iz kalmadan temizlemeniz mümkün.

Bütçe dostu cam temizleyici ürün fiyatlarımız ve farklı boyut seçeneklerimiz ile camların temizlenmesinde etkin ve uygun fiyatlı temizleyici ürünlerimizden faydalanabilirsiniz.

Cam temizleyici ürünlere birçok temizlik gereci satan yerden ulaşabilirsiniz. Ancak her cam temizleyici ürün etkin bir temizlik imkanı sağlamaz. Kaliteli ve iz bırakmayan cam temizlik ürünleri tercih etmeniz hem temizlik malzemeleri ile yakın temas halinde olmanız nedeni ile hem de camların daha temiz olması için gereklidir.

Güleç Temizlik Ürünlerimiz

Güleç Kimya kurumsal firmamız tarafından üretilen birçok temizlik ürünü bulunmaktadır. Bu temizlik ürünleri sürekli kullanıma uygun olan, endüstriyel ve market satışına uygun ürünlerdir. Temizlik söz konusu olduğunda doğru araçlar ile temizlik yapmak temizliğin başarılı olması için büyük önem taşımaktadır.

1944 yılından bu yana sunduğumuz temizlik ürünü hizmetleri ile müşteri memnuniyetini kazanmak ve kaliteli hizmet verebilmek üzere çeşitli ürünlerin satışını yapmaktayız.

Güleç Kimya güvencesi ile müşteri deneyimine sunduğumuz ürünlerimizi doğru kullanımda başarılı sonuçlar almanızı sağlayan ürünleri kapsamaktadır. Etkili ve sağlıklı bir temizlik süreci için doğru kullanımda insan sağlığına zararsız olan ürünleri tercih etmelisiniz.