Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz

Çamaşır makinesi ürünleri günümüzde kıyafet temizliğinde çok sık kullandığımız ürünlerdir. Gelişen teknoloji ile birlikte 1900’lü yıllardan beri insan hayatına giren çamaşır makineleri sürekli kullanılmakla birlikte artık hayatımızın bir parçası olmuştur.

Çamaşır makinelerinde kısa sürede etkin bir çamaşır temizliği mümkün hale gelmektedir. Çamaşır makinesi kullanımının hayatlarımızın bir parçası olması beraberinde çamaşır makineleri için temizlik gereçlerini de gerekli hale getirmektedir.

Güleç Kimya ailesi olarak sunduğumuz tüm çamaşır makinesi ürünlerinde doğrudan doğruya çamaşırların daha hijyenik ve temiz olmalarını ve makinelerin daha uzun ömürlü olmasını hedefleyerek hareket ederiz.

Çamaşır makinelerinde etkin olarak kullanılan deterjan, yumuşatıcı benzeri ürünlerin her birine ister evde ister işte kullanılacak olsun ürünlerimiz arasındaki seçeneklerden ulaşabilirsiniz. Çamaşır makineleriniz için ihtiyacınız olan tüm temizlik ürünlerine kalite standartlarına uygun temizlik gereçlerimiz aracılığı ile sahip olun.

Çamaşır Makinesi Ürünleri Nasıl Kullanılmalıdır?

Çamaşır makinesi ürünleri kullanım itibari ile çamaşır makinesi kullanım talimatlarına uygun olarak kullanılmalıdır. Makinelerin farklı boyutları ve özellikleri olabilmektedir. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte farklı ağırlıkları yıkayabilen ve kurutma hatta ütüleme dahi yapabilen çamaşır makineleri mevcuttur.

Çamaşır makinesi ürünlerini kullanılırken ne kadar çamaşır yıkamak istediğinize, yıkamak istediğiniz çamaşırın türüne ve ağırlığına göre seçim yapmalısınız. Çamaşır deterjanları, makinelerin haznelerine belirli oranlarda koyulmalıdır.

Çamaşır makinesinin yumuşatıcı gözüne ise doğrudan çamaşırlarınızın daha hoş ve güzel kokmaları için uygun yumuşatıcı ürününden haznede belirtilen oranda eklemelisiniz. Çamaşır makinelerinin ihtiyaç duydukları temizlik gereci miktarı makinenin boyutuna göre farklılık göstermektedir.

Basit bir ifade ile anlatmak gerekirse; endüstriyel bağlamda kullanılan büyük boyutlu makineler ile ev tipi küçük makineler için gerekli görülen temizlik malzemesi miktarı birbirinden farklı olacaktır.

Sıvı Çamaşır Deterjanı Nasıl Kullanılır?

Sıvı çamaşır deterjanı, çamaşır temizliğinde toz deterjanların yanı sıra sürekli kullanılan başka bir temizlik aracıdır. Sıvı formda bulunan çamaşır deterjanları çamaşır makinelerinin toz haznelerine eklenen bir sıvı hazne ile kullanılır.

Ev tipi çamaşır makinelerinde sıkça karşılaşılan sıvı çamaşır deterjanı hazneleri toz deterjan haznesinin içine yerleştirilerek kullanılır. Birçok çamaşır makinesi markasında sıvı hazne seçeneği bulunmaktadır.

Çamaşır makinesinin sıvı çamaşır deterjanı haznesi olması halinde bu hazne toz deterjan haznesinin içerisinde yerleştirilmeli ve ardından içerisine maksimum ibaresini geçmeyecek şekilde sıvı çamaşır deterjanı eklenmelidir.

Sıvı çamaşır deterjanları konsantre ve normal formda satılmaktadır. Konsantre formda olan sıvı çamaşır deterjanları normal formda olanlara oranla daha az kullanılır. Sıvı çamaşır deterjanınızın üzerinde yazan kullanım talimatlarını göz önünde bulundurarak uygun miktarda çamaşır deterjanını hazneye koymanız çamaşır temizliği için yeterli olacaktır.

Çamaşır makinesinin sıvı deterjan haznesi olmaması halinde çamaşır makinesi toz deterjan haznesine makine su alma aşamasına geldiğinde sıvı deterjanı koymanız tavsiye edilmektedir. Çamaşır makineleri için uygun bulunan sıvı çamaşır deterjanı haznelerinden edinerek sorunsuz bir şekilde de sıvı çamaşır deterjanı kullanabilirsiniz.

Çamaşır Yumuşatıcı Nasıl Kullanılır?

Çamaşır yumuşatıcısı kullanım itibari ile çamaşır makinelerinin yumuşatıcı haznesine koyularak kullanılır. Çamaşır yumuşatıcılar yıkama sonrasında çamaşırların hoş bir koku ve yumuşaklık ile makineden çıkmasını mümkün kılan araçlardır.

Sert nitelikli musluk suları ile çamaşır yıkama işlemi sırasında çamaşırlar beklentinizin altında bir yumuşaklık ile makineden çıkabilir. Bu durumu önlemek için doğrudan çamaşır yumuşatıcı ürünleri kullanabilirsiniz.

Çamaşır yumuşatıcılar hem sert sudan kaynaklı çamaşırların sertleşmesini önlerken hem de hoş bir kokuya sahip olmalarını mümkün kılar. Çamaşır yumuşatıcı kullanımı sürecinde gerekenden az miktarda ya da çok miktarda ürün kullanmak hem makine hem de çamaşırların sağlığı için olumsuz bir durumdur.

Çamaşır yumuşatıcısı tercihlerinizde ister endüstriyel ister market tipi olsun Güleç Kimya ürünlerimizi tercih ederek çamaşırlarınızı makineden yumuşacık ve hoş bir koku ile çıkarabilirsiniz. Üstelik çamaşır makinenize hiçbir zarar vermeden sürekli çamaşır yumuşatıcısı kullanarak makine ömrünü de uzatabilirsiniz.

Oksijenli Leke Sökücü Nasıl Kullanılır?

Oksijenli leke sökücü inatçı kirler ile baş etme yolunda sık başvurulan endüstriyel bir üründür. Oksijen barındıran leke sökücü ürünler kullanılırken mutlaka ürün üzerinde yazan ölçekte kullanılmalıdır.

Oksijenli leke sökücü ürünler çamaşırların lekeli bölümlerine doğrudan sprey yardımı ile sıkılması, çitilenmesi ve sonrasında çamaşır yıkama sürecinin başlatılması ile de kullanılabilmektedir. Çamaşırlarınızın üzerinde bulunan lekelerden kurtulmak için oksijenli leke sökücü kullanacaksanız mutlaka leke sökücü ürününüz üzerinde yazan kullanım talimatlarına uymalısınız.

Çamaşır Beyazlatıcı Toz Nasıl Kullanılır?

Çamaşır beyazlatıcı toz ürünler zamanla sararan ve kirlenen çamaşırların eski parlaklığına ve beyazlığına ulaşması için kullanılan ekstra ürünlerden biridir.

Hassas çamaşırlarda dahi kullanılabilir olan beyazlatıcı toz ürünler elde yıkama ile kullanılacaksa 20 derece ve üzeri sıcaklıktaki suda 50 gr için 7litre suda çözünerek kullanılır.

Çamaşır beyazlatıcı tozu çamaşır makinesinde kullanmak istiyorsanız öncelikli olarak toz ürünün kullanım talimatlarını incelemelisiniz. Kullanım talimatlarına göre genellikle beyazlatıcı toz ürün çamaşır deterjanı haznesine koyulmaktadır. Bu işlem temiz çamaşırlar üzerinde çamaşırların beyazlatılması için özellikle gerçekleştirilmelidir.

Toz Kireç Önleyici Nasıl Kullanılır?

Toz kireç önleyici, suların kireçli olması ile birlikte çamaşırların ve makinenin olumsuz etkilenmemesi için düzenli olarak kullanılması gereken bir üründür. Toz kireç önleyici ürünleri kullanılırken çamaşır makinesinin deterjan gözüne belirtilen ölçüde ekleyerek işlem yapabilirsiniz.

Çamaşır makinesinin kireç temizliğini yapmak için varsa çamaşır makinenizin kazan temizliği modunu da kullanabilirsiniz.

Toz Tül Beyazlatıcı Nasıl Kullanılır?

Toz tül beyazlatıcı ürünler, zamanla sararan ve eski bir görünüm ile sizi rahatsız eden tüllerin daha beyaz ve parlak görünmelerine imkan tanıyan ürünlerdir.

Tüller gün içerisinde sürekli toz, duman gibi faktörlere maruz kalırlar. Uzun süreli kullanımda ise zamanla tüllerin sararması oldukça normal karşılanan bir durumdur.

Kullanıma bağlı olarak tüllerin eski parlaklığını ve beyazlığını yitirmesi çözümsüz bir durum değildir. Etkili bir toz tül beyazlatıcı kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Toz tül beyazlatıcı ürünler çamaşır makinelerinin tül yıkama programlarında en iyi sonucu veren ürünlerdir.

Çamaşır makinesinde tüllerinizi yıkama işlemi öncesinde makinenin çamaşır deterjanı haznesine normal ölçüde çamaşır deterjanını koyun. Üzerine toz tül beyazlatıcıyı ürünün üzerinde yazan kadar ekleyin ve çamaşır yumuşatıcı ekleyerek tül yıkama işlemini başlatın.

Tülleri çamaşır makinesinde fazla bekletmeden hızlı bir şekilde asmanız önerilir. Asılı bir şekilde kuruyan tüller çok daha az kırışır ve daha sağlıklı bir şekilde kurur.

Güleç Kimya Çamaşır Makinesi Ürünlerimiz

Güleç Kimya çamaşır makinesi ürünlerimiz etkin olarak kullanıldığında hem çamaşır makinesi hem de çamaşırlar için maksimum performansı mümkün kılan ürünlerdir. Çamaşır makinelerinizin sağlığını korumak üzere tasarlanan temizlik gereçlerimiz aynı zamanda çamaşırların da maksimum hijyen ile makineden çıkmasını sağlamaktadır.

Çamaşır grubu ürünlerimizin her biri alanında yetkin teknik ekiplerimiz tarafından tasarlanarak oluşturulmaktadır. Gerekli tüm kontroller ve denemeler sonrasında müşteri deneyimine sunulan çamaşır makinesi ürünlerimiz hem çamaşır makineleri hem de çamaşırlar için mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır.

Güleç Kimya ailesinin çamaşır grubu ürünleri iki temel kategoride müşteri deneyimine sunulmaktadır. Market tipi günlük kullanıma uygun çamaşır makinesi ürünlerimiz ve endüstriyel çamaşır makinesi ürünlerimiz ile hangi alanda olursa olsun etkin temizlik gereçlerine tek bir adresten ulaşmanız olanaklı kılınmaktadır.

Güleç Kimya Endüstriyel Çamaşır Makinesi Ürünlerimiz

Güleç Kimya endüstriyel çamaşır makinesi ürünlerimiz büyük ebatlardaki çamaşır makineleri için üretilen büyük boyutlu ürünleri kapsamaktadır. Çamaşır makinesi deterjanı kullanımında endüstriyel boyutlardaki çamaşır makineleri için hızlı ve kolay bir şekilde ürünlerimizi temin edebilirsiniz.

Endüstriyel bağlamda kullanılan çamaşır makinesi ürünlerimiz ile büyük boyutlu ürün almanın avantajlarını ve Güleç Kimya ailesinin etkin temizlik gücünü keşfedebilirsiniz. Tercih edebileceğiniz Güleç Kimya endüstriyel çamaşır grubu ürünlerimiz;

  • Güleç Sıvı Çamaşır Deterjanı
  • Güleç Çamaşır Yumuşatıcı
  • Güleç Oksijenli Leke Çözücü
  • Formül Kireç Önleyici Toz
  • Ancal Kireç Önleyici Toz
  • Ancal Çamaşır Beyazlatıcı Toz
  • Ancal Tül Beyazlatıcı Toz

Güleç Sıvı Çamaşır Deterjanı

Güleç sıvı çamaşır deterjanı endüstriyel çamaşır deterjanı ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimizden biridir. Çamaşırların yıkanmasında sıvı deterjan kullanımı oldukça etkili bir yoldur. Güleç sıvı çamaşır deterjanı ürünlerimiz ile büyük boy seçenekleri ile çamaşırları temizlerken bütçe dostu fiyatlar ile sıvı deterjan ürünlerine sahip olmanın avantajlarını deneyimleyebilirsiniz.

Sıvı çamaşır deterjanı kullanırken çamaşır ağırlığına uygun bir şekilde deterjan miktarı belirlemelisiniz. Çamaşır makinelerinin boyutlarına ve yıkanacak çamaşır miktarına uygun olarak paket üzerinde yer alan ölçülerde ürün kullanmanız yeterli olmaktadır.

Güleç Çamaşır Yumuşatıcı

Güleç çamaşır yumuşatıcı ürünlerimiz çamaşırların suyun sertliğinden kaynaklı olarak sert ve kokusuz olarak çıkmasını engelleyen başlıca üründür. Çamaşır yumuşatıcısı ürünlerimiz çamaşırların hoş bir koku ve yumuşak bir doku ile makineden çıkmasını mümkün kılar.

Çamaşır yumuşatıcısı dendiğinde akla ilk gelenlerden biri de hoş bir kokudur. Çamaşırların farklı ve güzel kokular ile makineden çıkması belki de çamaşır yıkama sürecinin en zevkli kısmıdır. Gerçek temizlik hissini veren en büyük unsurlardan biri de koku olarak bilinmektedir.

Çamaşır yumuşatıcı ürünlerimiz ile çamaşırlarınızı makineden çıkarttığınız andan itibaren mükemmel bir koku duyacaksınız. Çamaşır yumuşatıcı ürünlerimiz endüstriyel boyutlarda üç temel koku seçeneği ile gelmektedir. Beyaz, pembe ve mor Güleç çamaşır yumuşatıcı ürünlerimiz arasında uzun vadeli kullanım imkanı sunan büyük boyutlu ürün seçeneklerimizi deneyin.

Çamaşır yumuşatıcısında büyük boyutlardaki endüstriyel ürün seçeneklerimiz ile bütçenizi korurken ihtiyacınız olan çamaşır yumuşatma ve hoş koku performansına tek bir ürün ile ulaşın.

Güleç Oksijenli Leke Çözücü

Güleç oksijenli leke çözücü ürünlerimiz, çıkmayan inatçı lekelere karşı en büyük destekçiniz olacak. İçerisinde bulundurduğu oksijen ile çamaşırlar üzerine yerleşen kirleri söküp atacak kadar güçlüdür.

Güleç Kimya ailesinin çamaşırlardaki lekelere en büyük çözümlerinden biridir. Oksijenli leke çözücü ürünlerimizden doğru kullanım ile maksimum verim alabilir, büyük boyutlu ürün seçeneklerimiz ile bütçenizi korurken detaylı bir temizlik sunabilirsiniz.

Formül Kireç Önleyici Toz

Formül kireç önleyici toz ürünlerimiz, çamaşır makinelerinde kireç oluşumunu engellemek için düzenli kullanılması tavsiye edilen ürünlerdir. Çamaşır makinelerinin temizliği ve hijyeninin sağlanmasında Formül kireç önleyici toz ürünlerimiz biçilmiş kaftandır.

Büyük boyutlu ürün seçenekleri ile endüstriyel bağlamda uzun süreli kullanım imkanı da sunulmaktadır. Çamaşır makinelerindeki kireç sorununu fonksiyonel bir yardımcı ile tek adımda çözün.

Ancal Kireç Önleyici Toz

Ancal kireç önleyici toz ürünlerimiz, sürekli kullanılan endüstriyel çamaşır makinelerinin temizliğinde etkin olarak başvurulan bir yöntemdir. Temizlik sürecinde sürekli kullanılan ve etkin olarak makinelerde biriken kireçlerden kurtulmayı sağlayan bir üründür.

Çamaşır makineleri sürekli kullanım ile birlikte kireçli sulardan kaynaklı kireç kalıntısı ile karşı karşıya kalır. Boru ve uzuvlarda kalan kireçlerden kurtulmak ise ev tipi yöntemler ile pek olası değildir. Tam da bu noktada Ancal kireç önleyici toz ürünlerimiz ile kireçten kurtulmanın avantajlarını deneyimleyebilirsiniz.

Ancal Çamaşır Beyazlatıcı Toz

Ancal çamaşır beyazlatıcı toz ürünlerimiz çamaşır makinelerinde ve elde kullanılmaya uygun olan beyazlatıcı ürünlerdir. Beyaz çamaşırların zamanla sertleşmesi, beyazlığını yitirmesi ve mat bir hal alması temizlikte büyük bir sorun teşkil eder.

Ancal çamaşır beyazlatıcı toz ürünümüzü düzenli kullanarak endüstriyel çamaşır makinelerinizde yıkanan beyaz çamaşırların çok daha beyaz ve temiz görünerek makineden çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Ancal Tül Beyazlatıcı Toz

Ancal tül beyazlatıcı toz ürünleri Güleç Kimya ailemizin endüstriyel bağlamda müşteri deneyimine sunulan ürünleridir. Tüllerin temizliği ve beyazlatılması hususunda etkin bir yardımcı olan Ancal tül beyazlatıcı ürünlerimiz ile sararan ve parlaklığını yitiren tülleri bir kenara bırakın. İlk yıkamadan itibaren daha beyaz ve parlak tüller ile temizliğin yeni bir boyutunu keşfedin.

Güleç Kimya Market Tipi Çamaşır Makinesi Ürünlerimiz

Güleç Kimya market tipi çamaşır makinesi ürünlerimiz ile günlük kullanımda Güleç ailesinin gücünü keşfedebilirsiniz. Marketlerde kolayca bulabileceğiniz çamaşır makinesi ürünlerimiz günlük çamaşır temizliğinde hem çamaşırlar hem de makineniz için sağlıklı bir temizleme sürecini mümkün kılar.

Çamaşır makinesi deterjanı tercih edilirken çamaşırların hijyenini sağlamanın yanı sıra çamaşır makinesinin sağlığını da düşünmek gerekir. Çamaşır makinelerinin daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilmeleri için etkin olarak güvenilir temizlik gereçleri kullanmaya özen göstermelisiniz.

Güleç ailesi market tipi çamaşır makinesi ürünlerimiz çamaşırlarınızın temizliğini düşündüğü kadar çamaşır makinenizin sağlığını da düşünür. Sağlıklı ve etkin temizlik için sürekli kullanımda tercih edebileceğiniz Güleç Kimya market tipi çamaşır makinesi ürünlerimiz;

  • Detax Çamaşır Yumuşatıcısı
  • Detax Soda Matik
  • Detax Kireç Önleyici

Detax çamaşır yumuşatıcısı ürünlerimiz market tipi ürün seçenekleri arasında çamaşırların yumuşak ve hoş kokulu olarak makineden çıkmasını sağlayan ürünlerdir. Çamaşırlarınızı ister elde ister makinede yıkayın işlem sonunda tüm eve yayılan o güzel kokuyu duymak istersiniz. İşte aradığınız o hoş kokuların her birine Detax çamaşır yumuşatıcısı ürün seçeneklerimiz ile ulaşabilirsiniz.

Detax çamaşır yumuşatıcısı ürünlerimiz farklı koku severler için beyaz, pembe ve mor seçenekleri ile müşteri deneyimine sunulmaktadır. Çamaşır yumuşatıcısı arayışlarında tek bir adrese güvenin. Çamaşırlarınız için yumuşaklık ve hoş koku garantisine bütçe dostu fiyatlar ile ulaşın.

Detax Soda Matik

Detax soda matik ürünlerimiz çamaşırlarda beyazlatma ve makinede kireç önleme özelliği ile bilinen ürünlerdir. Detax marka soda matik ürünlerimiz içerisinde çamaşır beyazlatma işlevi gören oksijen bazlı bileşenler ve makinelerin kireç sorununu çözmeye yönelik maddeler bulunmaktadır.

Çamaşır makinesinde yıkanan çamaşırların zamanla sararması ve eski parlaklığını yitirmesi herkesin ortak sorunlarından biridir. Çamaşırlarınızı ve makinenizi korumanın en kolay ve hızlı yolu Detax soda matik ürünlerimizdir.

Doğru ve düzenli kullanım ile hem daha beyaz çamaşırlara hem de kireçten arınan makinelere sahip olmanız mümkün.

Detax Kireç Önleyici

Detax kireç önleyici ürünlerimiz marketlerde kolayca bulabileceğiniz kireç sorununa karşı hızlı ve kolay bir şekilde temizlik imkanı sunan ürünlerdir. Çamaşır makinelerinde meydana gelen kireç sorunu temel olarak suların kireçli olmasından kaynaklanmaktadır.

Musluk suyunun kireçli olması beraberinde çamaşır makinelerinin de zamanla boru ve parçalarında kireç birikmesine neden olur. Düzenli aralıklar ile Detax kireç önleyici ürünlerimizi kullanarak doğrudan kireç sorununa çözüm bulabilirsiniz.

Detax kireç önleyici ürünümüzü paketin üzerinde yazan ölçüde makinenize uygulayarak birkaç sefer düzenli kullanım sonucu makinenizi tüm kireç kalıntılarından arındırmanız mümkündür.