Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz

El yıkama hijyenin önemli bir parçasıdır. Elleri kirden uzak tutar ve mikropların yayılmasını önler. Pek çok farklı türde el sabunu bulunur. Suyun cildi kurutabileceğinden yola çıkarak ürettiğimiz el sabunları cildi yumuşak tutmak için zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir. Bu nedenle sık el yıkama nedeniyle cildin çok fazla kurumasını önlemeye yardımcı olur. 

Hindistan cevizi, zeytin çiçeği, nar çiçeği, tropikal, okyanus ve düş bahçesi kokuları bulunan Detax El Sabunları, nemlendirici içeriği sayesinde soğuk ve kuru havanın hakim olduğu kış aylarında bile ellerinize ekstra koruma sağlar. İçeriğindeki yüzey aktif maddeler sayesinde ciltteki istenmeyen yağı ve kiri kolaylıkla arındırır. 

El Sabunu Çeşitlerimiz

Kullanım kolaylığı ve bir kişiden diğerine mikrop yayma riski olmadığından katı sabun yerine el sabunu tercih edilmesi önerilir. Ayrıca çoğu sıvı el sabunları içeriğinde nemlendirici özler bulundurur. Bu sayede elleriniz çabuk kurumaz. Cilde uyumlu pH değeri ile farklı renk ve aromalarda Güleç Kimya Detax sıvı el sabunu çeşitlerimiz şu şekilde sıralanabilir:

Detax Sıvı El Sabunu Beyaz

Bileşiğinde bulunan Hindistan cevizi özleri cildin doğal nem dengesini korumaya yardımcı olurken, doğal kokusu ferahlık verecektir. 4000 ml ve 400 ml olmak üzere iki farklı boyutu bulunan Detax beyaz sıvı el sabunu ev ve ofis içi kullanıma uygun olarak üretilmiştir. 

Detax Sıvı El Sabunu Koyu Yeşil

Zeytinyağının nemlendirici ve yumuşatıcı etkisini cildinizde hissedebileceğiniz Detax koyu yeşil sıvı el sabunu, 4000 ml ve 400 ml olmak üzere boyutlara sahiptir. 

Detax Sıvı El Sabunu Pembe

Tropikal kokulu pembe Detax sıvı el sabunu ferah ve taze kokusu ile kendinizi zinde hissetmenizi sağlar. Cildi kurutmaz, aksine yumuşak bir cilt vaat eder. 

Detax Sıvı El Sabunu Yeşil

Çeşitli çiçeklerin özlerini içeren düş bahçesi Detax yeşil sıvı el sabunu, özel formülü ile ellerinizin gün boyu yumuşaklığını korumasına yardımcı olur. Kir, mikrop veya bakterileri cildinizden uzaklaştırır. 

Detax Sıvı El Sabunu Mavi

Ferah kokusu ile okyanus esintili Detax mavi sıvı el sabunu, cildin ihtiyaç duyduğu temizliği sunarken günlük kullanımda cildin zarar görmesini engelleyen içeriği ile dikkat çekiyor. 

Detax Sıvı El Sabunu Turuncu

Kusursuz bir el temizliği için Detax markalı turuncu sıvı el sabunu, nar çiçeği kokuludur. Nar çiçeğinin özlerinden hazırlanan Detax turuncu sıvı el sabunu, 4000 ml ve 400 ml olmak üzere iki farklı ambalaja sahiptir. 

Detax Köpük Sabun 

Seyreltilmiş sıvı sabun formunda olan Detax köpük sabun yeniden doldurulabilir özellikli cihazlarda kullanılabilir özelliğe sahiptir. Sabunu arındırma için az su kullanımı gerektirdiğinden çevre dostu bir ürün olarak değerlendirilir. Sıvı el sabununa göre daha ince partiküllere sahiptir, bu sayede evin giderlerini tıkama olasılığı daha düşüktür. 

Köpük sabunlar havaalanları, eğlence mekanları, halka açık mekanlar veya ofisler gibi çok yoğun insan trafiği olan yerlerde tercih edilir. El yıkamadan kaynaklanan suda azalmaya yardımcı olması evlerde de tercih edilmesini sağlamıştır. Bu durumun hem çevreyi koruma hem de kârlılık üzerinde önemli etkisi vardır. 

Temizlik ve Hijyen için En İyi El Sabunları

Güleç Kimya’nın etkili ve aynı zamanda ellerinizi hassas bir şekilde koruyacak sıvı el sabunu markası Detax, ferahlatıcı ve canlı kokulara sahiptir. İçeriğindeki bileşenler yatıştırıcı ve nemlendirici etkiye sahiptir. Cildinizi yumuşak, pürüzsüz ve esnek hissedersiniz. Üst düzey temizlik ve hijyen için en iyi el sabunu markaları Güleç Kimya’da.  

Detax markalı el sabunları kiri, bakterileri ve keskin kokuları nazikçe ve etkili bir şekilde gidermeye yardımcı olur. Paraben ve boya gibi maddeler içermez. Tüm cilt tiplerini doğal olarak nemlendirmek, dengelemek ve hijyen sağlamak için çeşitli çiçek ve bitki özleri ile güçlendirilmiştir. 

El Sabunu Fiyatları

Güleç kimya el sabunları 2 farklı boyutta (400 ml – 4000 ml) kutular halinde tasarlanmıştır. Yaklaşık yarım asırdır hizmet sektöründe bulunan Güleç Kimya temizlik ürünleri alanında Türkiye’nin ilk üretim yapan firmalarındandır. Üst düzey bir marka için Detax el sabunlarının makul fiyatlı olduğu söylenebilir. 

El sabunu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için firmamıza telefon edebilir, mail atabilir veya web sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurabilirsiniz. Firma yetkililerimiz sıvı el sabunu fiyatları ve diğer merak ettiğiniz konularda detaylı bilgilendirme yapacaktır. Dilerseniz hemen sipariş oluşturabilirsiniz. 

Günlük 600.000 kg üretim kapasitemiz ile ister ev için toplu isterseniz de ofis veya işletmeler için çok sayıda koli adedinde sıvı el sabunu taleplerinizi tam zamanında adresinize teslim ediyoruz. 

El Sabunu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ellerimiz her gün türlü türlü mikrop ve bakteriye maruz kalır. Ellerinizi kir ve mikroplardan uzak tutabilmeniz için 6 farklı kokudan sıvı el sabunu hazırladık. Detax Paraben ve ftalat gibi zararlı maddeler içermeyen doğal içeriği sayesinde güvenilir el sabunu markasıdır. Ellerinizi kir ve zararlı mikroplardan arındırırken, cildinizin nemini dengeleyerek yumuşak kalmasına yardımcı olur. 

Detax sıvı el sabunları hem ev hem de ofiste kullanım için uygundur. 4000 ml el sabunlarında 1 koli içerisinde 4 adet sıvı sabun, 400 ml el sabunlarında ise koli içinde 12 adet sıvı el sabunu yer almaktadır. Detax köpük sabun ise 5000 ml olmakla birlikte koli içi 4 adet şeklinde gönderilir. 

El sabunu siparişi vermek için “İletişim” sayfamızda yer alan iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak Güleç Kimya müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Siparişiniz en kısa sürede işleme alınarak 1-7 gün içerisinde adresinize teslim edilir.