Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz

Endüstriyel yani sanayi tipi bulaşık makineleri, endüstriyel mutfaklar için olmazsa olmaz eşyaların başında gelir. Aşırı ve inatçı kirlere sahip olan bulaşıkların üzerinde etkisi büyük olan endüstriyel bulaşık makinesinde kullanılan deterjan ürünü de büyük önem taşır. Ev tipi makineler ile kıyaslandığında bu makineler, ağır kirli olan bulaşıkların üzerinde daha güçlü etkiye sahiptir.

Restoranlarda, otellerde, catering firmalarında ve özel kurum yemekhanelerinde endüstriyel bulaşık makineleri kullanılır. Bu makineler ev tipi makinelerden çok daha büyük ebatlarda ya da tezgah altına sığabilecek daha küçük ebatlarda olabilir. Makinelerin ebatları kullanılacak olan mekana ve çıkan bulaşık yoğunluğuna göre tercih edilir. Ancak bu makinelerde kullanılan deterjan, ev tipi bulaşık makinelerden çok farklıdır.

Su Sertliği

Hobart endüstriyel bulaşık makinesi gibi tüm bulaşık makinelerinde deterjan tercihi yaparken göz önünde bulundurulması gereken noktaların başında su sertliği gelir. Genellikle şebekende gelen sular klorlanmış olduğundan sertlik derecesi yüksektir. Sert yapıda olan su; tabak, tencere ve çatal bıçak üzerinde beyaz görünüme neden olan kireçler bırakır.

Tabakların ve özellikle çatal kaşıkların üzerinde oluşan kireç lekeleri aslında büyük bir hijyen sorunudur. Bu nedenle de deterjan tercihi yaparken yıkama ve durulama sırasında sudaki kireci arındıran deterjanlar tercih edilmelidir. Böylece özellikle çatal bıçak ve bardak yıkama sonuçlarınız kireçsiz ve lekesiz olacaktır. Hele de gelen su tazyikli su ise kireç oluşum oranı daha yüksek olacaktır. Böylece durulama pompası da kireç bağlamaz. Dolayısıyla da bu noktada deterjan seçiminde suyun sertliği göz önünde bulundurulmalıdır.

Sunum Materyali

Yıkama teknolojileri alanında endüstriyel bulaşık makineleri için deterjan tercihi yapılırken sunum materyali önemli yere sahiptir. Aslında elde ettiğiniz sunum materyali, deterjan hakkında size somut bulgular sunar. Böylece söz konusu olan deterjanın size sunacağı tüm faydaları ve özellikleri görebilmeniz mümkündür. Sunum materyali sayesinde aslında söz konusu olan deterjanın tüm özelliklerine kısa sürede ulaşmanız mümkündür. Bu nedenle de eğer endüstriyel bulaşık makinesi için deterjan tercihi yapacaksanız öncesinde mutlaka sunum materyalini sorgulamalısınız.

Birçok elektronik eşyada olduğu gibi endüstriyel makinelerde de sunum materyali önemlidir. Hatta bu materyal içerisinde deterjana dair numuneler de bulmanız mümkün olabilmektedir. Bu materyaller seçim konusunda size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjan Markası

Büyük işletmelerde bulaşık yıkama işlemi yapacaksanız elbette tercih edeceğiniz temizlik ürünü yani deterjanın da beklentilerinizi karşılayacak özel ve etkili bir ürün olması gereklidir. Bu noktada Güleç Kimya endüstriyel bulaşık makinesi deterjanları son derece etkili ve güçlü ürünlerdir.

Piyasada sayısız ürün vardır. Ancak bu ürünlerin her birisi içerik ve dolayısıyla da etki konusunda farklılıklar arz eder. Bu nedenle de piyasadaki ürünler içerisinde tercih yapmadan önce markaların içerikleri incelenmeli ve hem içeriği temiz hem de etkisi en yüksek olan ürünler tercih edilmelidir. Güleç Kimya endüstriyel bulaşık makinesi deterjanı ile yıkanan tüm bulaşıklar bulaşık makineden çıktıktan sonra temiz ve parlak çıkar.

Kirleri Çözme Etkisi

Otel, restoren, catering firması ya da kurum yemekhanelerinde çıkan bulaşıklar evlerde olduğundan çok daha inatçı, kirli ve kalıplaşmış bulaşıklardır. Dolayısıyla kullanılacak olan deterjan ürünleri de bu doğrultuda etkili ürünler arasından tercih edilmelidir. Nitekim doğru ve etkili ürün tercihi yapmadığınızda bu yanlış tercih sizlere tekrar bir iş ve enerji yükü olarak geri dönecektir.

Endüstriyel bulaşık makineleri kısa sürede çok fazla bulaşık yıkayan sanayi tipi bulaşık makineleridir. Bu nedenle de tercih edilen deterjan ürünü ile bulaşıkların kısa sürede kusursuz yıkanması beklenir. Ancak bu beklenti sadece güçlü ve etkili ürünler ile karşılanabilir. Bu nedenle de endüstriyel bulaşık makinesi deterjanına özen göstermelisiniz.

Parlatma Etkisi

Endüstriyel bulaşık yıkama makinesi için bulaşıkların kısa sürede temiz şekilde yıkanması ne kadar önemli ise aynı zamanda bulaşıkların yıkama sonrasında parlak olması da son derece önemlidir. Yıkama sonrasında bulaşıkların temiz parlaklığa ulaşabilmesi için deterjan seçimi son derece önemlidir. Eğer tercih edeceğiniz deterjanda parlatma etkisi yok ise o halde yıkama sonrasında bulaşıklarınız her ne kadar temiz olsa da bulaşıklarınız yıkama sonrasında buğulu ve mat çıkacaktır.

Tercih ettiğiniz deterjan ürününde parlatma etkisi olduğunda yıkama öncesinde ya da sırasında herhangi bir müdahale etmeden yıkarken bulaşıklarınız otomatik olarak parlar ve ışıltıya sahip olur. Bu parlaklık bulaşıklarınızın temiz olduğunu gözler önüne serer. Eğer deterjanınızın parlatma etkisi yok ise o halde bulaşıklarınız her ne kadar temiz olsa da buğulu ve mat bir görünüme sahip odlundan temiz görünmez ve hijyeniklik algısına gölge düşürür. Güleç Kimya güvencesi ile üretilerek piyasaya sürülen endüstriyel bulaşık makinesi parlatıcısı tüm bu beklentileri karşılarken bulaşıkların kısa sürede temiz ve temizliğini vurgulayan ışıltılı görünüme sahip olmasını sağlar.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi Deterjan Fiyatı

Özel kurum yemekhanelerinizde, otelinizde, cafenizde, restoranınızda misafirlerinize temiz tabaklar, çatal bıçaklar sunmak istiyorsanız o halde temiz ve şıklık birincil hedefiniz olmalıdır. İşletmenizde endüstriyel bulaşık makinesi kullanmanız tüm eşyalarınızın hijyenik olması için yeterli bir etken değildir. Eğer bulaşıklarınızda tam hijyenik görüntü arıyorsanız o halde beklentilerinizi karşılayacak deterjan ürünleri tercih etmelisiniz.

Piyasada birçok endüstriyel bulaşık makinesi deterjanı vardır. Dolayısıyla da tüm bu ürünler için tek bir fiyat aralığı vermek mümkün değildir. Her ürün içeriği, markanın fiyat politikası ve ürün boyutu gibi değişkenlere bağlı olarak farklı fiyatlarda tüketiciye sunulur. Bu nedenle de öncelikle beklentilerinizi karşılayacak ürünü piyasada araştırarak fiyatlar konusunda da doğrudan marka üzerinden net ve kesin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.