Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz

Genel temizlik ürünleri, yaşam alanlarının temizliğinde en çok başvurulan temizlik gereçleridir. Yüzey temizliğinde etkin olarak kullanılan genel temizlik ürünleri yüzeylerin türüne göre çeşitlenmektedir.

Her yüzey birbirinden farklıdır. Yüzeylerin birbirinden farklı nitelikler taşıması aynı zamanda ne kadar dayanıklı oldukları arasındaki farkı da ortaya koyar. Genel temizlik gereçleri kimyasal ürünlerdir. Temizlik için etkin olarak kullanılan bu temizlik gereçleri kullanıldıkları yüzeye özel olarak üretilirler.

Genel temizlik söz konusu olduğunda kullanılan malzemenin türü ve çeşidi hem daha etkin bir temizlik hem de yüzeylerin zarar görmemesi için şarttır. Güleç Ailesi olarak faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana temizlik gereçlerimizin formüllerini kullanılacakları alanlar için özel olarak tasarlarız.

Temizlik ister ev gibi küçük yaşam alanları olsun ister büyük ve ortak alanlar olsun her alanda gereklidir. Temizliğin boyutu ve nasıl gerçekleştirilmesi gerektiğine göre kullanılan temizlik gereçleri de farklılık gösterebilmektedir. Daha büyük alanlar için genellikle endüstriyel boyutlarda temizlik gereçleri tercih edilir. Bu ürünler daha büyük ve bütçe dostudur.

Genel Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Genel temizlik ürünleri, yaşam alanlarının temizliğinde sıkça ihtiyaç duyulan temizlik gereçleridir. Cam, ahşap yüzeyler, fayans yüzeyler gibi farklı yüzeyler için gerekli görülen temizlik ürünleri de farklıdır.

Her yüzey birbirinden farklı niteliklere sahiptir. Bazı yüzeylerin dayanıklılık oranı dana yüksekken bazılarının da daha düşük olabilmektedir. Bununla birlikte yüzeylerde karşılaşılan kirlerin boyutları da birbirinden farklıdır. Cam benzeri yüzeylerde etkin temizliğin yanı sıra iz kalmaması önemliyken fayans yüzeylerde parlaklık ve temizlik ön plandadır.

Yüzeylerin temizliğinde beklenen performansın da birbirinden farklı olması aynı zamanda genel temizlik ürünlerinin de çeşitlenmesinin ana nedenidir. Hangi yüzeyi temizlerseniz temizleyin kullanabileceğiniz uygun fiyatlı ve tam performans sunan bir Güleç temizlik ürünü bulmanız mümkündür.

Genel Temizlik Ürünü Çeşitleri;

 • Asprinn,
 • Cam temizleyici,
 • Ahşap temizleyici,
 • Yüzey temizleyici.

Genel temizlik ürünleri denildiğinde akla ilk gelen ürünler çok yönlü temizlik imkanı sunan Asprinn ürünlerimizdir. Asprinn ile koltuk, halı benzeri hassas eşyalar üzerindeki lekeleri silme yöntemi ile kolayca temizleyebilirsiniz. Çamaşırlarda oluşan lekelerden kurtulmakta güçlük çektiğinizde leke üzerine asprinn sıktıktan sonra yıkama yaparak lekelerden kurtulabilirsiniz.

Birçok açıdan çok yönlü kullanım imkanları ile herkesin evinde bulundurduğu Asprinn özellikle halı ve koltuklardaki lekeleri kuruyup yapışmalarına fırsat vermeden birkaç silme hareketi ile temizlemesi yönünden sürekli evlerde bulundurulmaktadır.

Asprinn ürünlerimizin tek işlevi leke çıkarmak değildir. Aynı zamanda farklı yüzeylerde oluşan kirlerin giderilmesinde etkin bir bileşendir. Yüzey temizliği için çamaşır suyu benzeri ağır kokusu olan ürünlerin aksine yüzey temizlik suyuna eklenerek kokusuz bir temizlik sağlanabilmektedir.

Genel temizlik ürünlerimiz arasında bulunan başka ürünlerimiz de mevcuttur. Camların iz bırakmadan etkili ve hızlı bir şekilde temizlenmesinde cam temizleyici ürünlerimiz; ahşap yüzeylerin zarar görmeden parlak ve temiz bir hale gelmesinde ahşap temizleyici ürünlerimiz ve genel yüzey temizleyici ürünlerimiz de bulunmaktadır.

Yüzey temizliğinde etkin ve hızlı bir temizlik için ilk dikkat etmeniz gereken temizlikte kullandığınız yardımcı gereçlerdir. Etkili bir temizlik için güvenilir formülü ile Güleç temizlik ailesi ürünlerimize güvenebilirsiniz.

Cam Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Cam temizleyici ürünler, camların daha parlak ve temiz olması için kullanılan temizlik yardımcılarıdır. Camlar yaşam alanlarının her yerinde bulunan fonksiyonel araçlardır. Isı ve ses yalıtımının yanı sıra alanların güneş alan ferah yerler olmasını mümkün kılar.

Birçok yönden işlevsel olan camların temizliği ise yanlış yöntemler ve gereçler ile tam bir eziyet haline gelebilmektedir. Camlarınızı temizlerken doğru temizlik malzemeleri kullandığınızdan emin olun. Cam temizliğinde camların hijyenik olmasının yanı sıra iz olmadan temizlenmesi de önemlidir.

Camlarınızı hijyenik hale getirirken iz bırakmadan hızlı bir şekilde temizlemek için en büyük yardımcınız Güleç Kimya ailesinin cam temizleyici ürünleridir. Camların hijyenik hale gelmesinin yanı sıra parlak ve tertemiz görünmesini de mümkün kılan ürünlerimiz ile cam temizliği artık çok daha kolay.

Ahşap Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Ahşap temizleyici, ahşap yüzeylerin temizliğinde etkin olarak kullanılan bir temizlik gerecidir. Ahşap yüzeyler fayans benzeri yüzeylerin aksine çok daha hassastır. Ahşap malzemeden kaynaklı olarak kimyasal maddelere karşı daha duyarlıdır.

Ahşap yüzeylerin temizliğinde bu yüzeyler için özellikle üretilmiş olan temizlik gereçlerinden faydalanmanız önerilmektedir. Ahşap yüzeylerde kullanılan temizlik gereçleri ile başka temizlik malzemelerinin karıştırılmaması da başka bir öneridir.

Temizlik boyunca hızlı ve etkin bir şekilde temizlik yapmanıza imkan tanıyan ahşap temizleyici ürünler birçok yönden her evde bulunması gereken ürünlerdir. Ahşap yüzeylerin zarar görmeden daha uzun ömürlü olmasına imkan tanıyan ahşap temizleyiciler aynı zamanda ahşap yüzeylerin daha parlak ve sağlıklı görünmesini de sağlamaktadır.

Ahşap yüzey temizliğinde Güleç Kimya ailesinin ahşap temizleyici ürünleri ile doğrudan ve hızlı bir şeklide temizlik yapabilirsiniz. İster market tipi olsun ister endüstriyel amaçlı olsun her alan ve yüzey için uygun bir ahşap temizleyici mevcuttur.

Ahşap temizleyici ürünleri kullanırken ahşap yüzeyler için 5 litre su ile yaklaşık 50 ml kadar ahşap temizleyici ürünümüzü karıştırmanız başarılı bir sonuç almanız için yeterlidir. Ahşap temizleyici ürünlerin doğrudan yüzeye dökülerek temizlik yapılması tavsiye edilmemektedir. Yüzeylerde seyrelterek ahşap temizleyici ürünü hem daha etkili hem de daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Yüzey Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Yüzey temizleyici ahşap, fayans gibi yüzeylerin kir ve pislikten arındırılması sürecinde sıkça başvurulan bir temizlik gerecidir. Tıpkı eşyaların tozlanması gibi yerler de tozlanır. Tozlanan yüzeylerin kir ve tozlardan arındırılmasının en kolay yolu ise yüzey temizleyici ürünlerden faydalanmaktadır.

Jel formlu yüzey temizleyiciler kullanılırken yüzeylerin hijyeni için bir miktar su ile karıştırılması önerilir. Aynı öneri sıvı formlu yüzey temizleyiciler için de geçerlidir. Yüzey temizleyiciler ile alan temizliği sürecinde doğrudan yüzey temizleyiciyi yüzeylere dökmek yanlış bir uygulama türüdür.

Yaklaşık 50 ml yüzey temizleyici ürün ile 5 litre suyun karıştırılması yüzeylerin temizlenmesi sürecinde etkin bir temizlik sağlayacaktır. Aynı şekilde yüzey temizliğinin daha kalıcı olması için yüzeylerin paspaslar ile temizlenmeden önce uçucu nitelik taşıyan tozların süpürge benzeri araçlar ile çekilmesi önerilmektedir.

Fayans, ahşap benzeri yüzeylerin temizliğinde yüzey temizleyici ile birlikte herhangi başka bir kimyasal maddeyi karıştırmamalısınız. Sık yapılan bir hata da yüzey temizleyici dökülen suyun içerisine çamaşır suyu dökmektir. Bu yüzey temizleyicinin hoş koku etkisini de ortadan kaldırmaktadır.

Asprinn Nasıl Kullanılır?

Asprinn kullanım yerine bağlı olarak farklı şekillerde kullanılabilen bir genel temizlik ürünüdür. Asprinn ile çamaşırlardaki lekeleri çıkarmak istiyorsanız çamaşır yıkama öncesinde lekenin üzerine doğrudan püskürtmeniz ve sonrasında yıkamanız gerekmektedir.

Asprinn’i genel olarak tüm çamaşırların temizliğinde kullanmak istiyorsanız çamaşır makinesinin deterjan gözüne ekleyerek kullanabilirsiniz. Leke çıkarmada üstün ve hızlı bir başarı sağlamaktadır. Asprinn ile koltuk ve halı benzeri hassas eşyaları temizlemek istiyorsanız doğrudan alanın üzerine püskürterek ve sonrasında sünger ile bez yardımı ile temizleyerek kullanabilirsiniz.

Çok amaçlı temizleyici kullanılan başka bir alan da döşeme temizliğidir. Otomobillerin tavan ve döşemelerinin kirlenmesi ve lekelenmesi halinde ilk başvurulan kanallardan biri de asprinn olarak bilinmektedir. Asprin ürününüzü kirli alanlara doğrudan püskürterek ve sonrasında bez ve sünger yardımı ile silerek temizleyebilirsiniz.

Genel Temizlik Ürünleri Fiyatları Ne Kadardır?

Genel temizlik ürünleri fiyatları tercih edilen ürün türüne ve ürünün boyutlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Temizlik yaparken kullandığınız yardımcı temizlik gereçleri daha önce denenerek oluşturulmuş kimyasallardır.

Genel temizlik ürünleri ücretleri ürün marka ve çeşidine göre değişkenlik gösterir. Temizlik gereçlerine yüksek ücretler ödemeden etkili bir temizlik mümkün kılmanın en kolay yolu ise Güleç Kimya ailesinden geçer.

Kaliteli ürün çeşitlerimiz ve bütçe dostu fiyat seçeneklerimiz ile temizlik söz konusu olduğunda uygun fiyatlı temizlik imkanı Güleç Ailesi temizlik ürünleri ile mümkündür. Aradığınız tüm temizlik gereçlerine ister endüstriyel ister market tipi olsun tek bir adresten ulaşmanın ayrıcalıklarını deneyimleyin.

Güleç Kimya Genel Temizlik Ürünleri

Güleç Kimya genel temizlik ürünleri, temizlik alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri barındırmaktadır. Kirlenen ve mikrop barındıran alanların hijyenik hale getirilmesinde etkin rol oynayan temizlik gereçlerini doğru seçmek temizliğin tam anlamı ile gerçekleşmesi için şarttır.

Temizlik gereci seçerken etkili ve kaliteli ürünleri tercih ederken aynı zamanda alanlar için uygun temizlik gereçleri de seçmek gerekir. Ahşap yüzeyler için fayans yüzey temizleyici ürün tercih etmek zaman içerisinde ahşap yüzeylerin zarar görmesine ve aşınmasına neden olabilmektedir.

Temizliğin etkin ve başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için doğru temizlik ürünlerini doğru yerlerde kullanmak şarttır. Siz de temizlik gereçlerimiz yardımı ile kısa sürede başarılı bir temizlik süreci tamamlayabilir, temizliğin kolay yüzünü keşfedebilirsiniz.

Market Tipi Genel Temizlik Ürünleri

Market tipi genel temizlik ürünleri Güleç Ailesinin günlük kullanıma en uygun olan temizlik ürünleridir. Yaşam alanlarında sıkça kullandığımız ve birçok yüzeyde başarılı sonuç veren bir ürün varsa o da Asprinn temizlik ürünüdür.

Asprinn farklı yüzeylerde ani leke ve kirlerde hızlı bir şekilde etki gösteren oldukça başarılı ve uygun fiyatlı bir üründür. Yüzeylerde oluşan kirlerin çözünmesini sağlayan etkin yapısı aynı zamanda yüzeylere zarar vermeden temizlik gerçekleştirir.

Market tipi genel temizlik ürünlerimizi satın almak için doğrudan resmi web sitemizi ziyaret edebilir, iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Her evde bulunması gereken market tipi genel temizlik gereçlerimiz ile temizliğin kolay ve kısa sürede tamamlanan yönünü deneyimleyin.

Asprinn Genel Temizlik Ürünleri

Asprinn genel temizlik ürünleri Güleç Ailesinin en sevilen ürünlerinden biridir. Asprin beyaz ve kırmızı olmak üzere iki çeşit asprinn ürünümüz bulunmaktadır. Aynı zamanda 750 ml, 1000 ml, 2500 ml ve 4000 ml olarak farklı boyutlarda da ürün seçenekleri bulunmaktadır.

Asprinn genel temizlik ürünlerimiz ile yaşam alanlarında sıkça karşınıza çıkan birçok leke ve zorluktan kolayca kurtulabilirsiniz. Söz konusu temizlik olduğunda sürekli evinizde bulundurmanız gereken bir ürün olduğunu da dile getirmek gerekir. Asprinn genel temizlik ürünlerinin en çok kullanıldığı alanlar ise;

 • Çamaşır yıkama öncesinde çıkmayan kir ve lekelere doğrudan püskürtme yöntemi ile,
 • Halı ve koltuk benzeri eşyalar üzerindeki lekelerin çıkartılması için,
 • Kir ve yağ lekelerinin çıkartılması için,
 • Tüm çamaşırlar için çamaşır makinesi haznesine eklenerek,
 • Halı yıkama makinelerinde halıların daha hijyenik ve temiz olması için,
 • Gömlek yaka ve kollarında oluşan kirler için doğrudan püskütme yöntemi ile,
 • Lavabo ve fayanslara doğrudan püskürttükten sonra bir süre bekleyerek,
 • İnatçı yağ ve kir lekelerinin bulunduğu fırınların temizlenmesi için,
 • PVC pencere temizliği için,
 • Ahşap yüzeylerdeki kirlerin arındırılması için Asprinn genel temizlik ürününü güvenle kullanabilirsiniz.

Endüstriyel Genel Temizlik Ürünleri

Endüstriyel genel temizlik ürünleri, büyük ebatlarda bütçe dostu fiyat seçenekleri ile sunulan gereçlerdir. Temizlik söz konusu olduğunda temizliğin ne kadarlık bir alanda gerçekleştirileceği kullanılacak olan temizlik malzemelerinin miktarını da belirlemektedir. Büyük alanlarda temizlik yapılacağı zaman ilk başvurulan temizlik gereçleri ise büyük boyutlu olanlardır.

Endüstriyel genel temizlik ürünlerimiz eşliğinde doğrudan ve hızlı bir şekilde temizlik yapabilir, ürün çeşitleri ile aradığınız tüm yüzeyler için uygun bir temizlik ürün bulabilirsiniz. Geniş alanlar için etkili ve kullanışlı temizlik gereçlerimize büyük boyut seçenekleri ile sahip olmanın en büyük avantajı çok daha bütçe dostu bir seçenek olmasıdır.

Güleç Yüzey Temizleyici Ürünleri

Güleç yüzey temizleyici ürünleri, endüstriyel bağlamda büyük boyutlu temizlik ihtiyacı duyan herkes için tercih edilebilir ürünlerdir. Ahşap, fayans, parke benzeri yüzeyler sürekli kirlenen ve arındırılması gereken alanlardır. yüzeylerin temizlenmesinde farklı yüzey temizleyici ürünlerimizi deneyimleyebilirsiniz.

Yüzey temizleyici ürünlerimizin her biri etkin yüzey temizliğini mümkün kılan ürünlerdir. Bununla birlikte yüzey temizliğinde insanların sıkça sorduğu bir soru da temizlik malzemesinin kokusudur. Yüzey temizliği ürünlerimizde birçok farklı koku seçeneği ile etkin ve kolay bir temizlik sürecini mümkün hale getiriyoruz.

 • Güleç Yüzey Temizleyici Çeşitleri;
 • Güleç Yüzey Temizleyici Pembe,
 • Güleç Yüzey Temizleyici Mavi,
 • Güleç Yüzey Temizleyici Yeşil,
 • Güleç Yüzey Temizleyici Beyaz Sabun,
 • Güleç Yüzey Temizleyici Pembe Kıvamlı,
 • Güleç Yüzey Temizleyici Mor,
 • Formül Yüzey Temizleyici Pembe.

Yukarıda maddelendirilmiş olan yüzey temizleyici ürün çeşitlerimizin her biri farklı hoş kokulardır. Temizliği iliklerinize kadar hissetmek için beyaz sabun kokulu yüzey temizleyici ürünlerimizi tercih edebilir ya da çiçek kokuları eşliğinde temizlik yapmak için pembe ve mor yüzey temizleyici seçeneklerimizi deneyimleyebilirsiniz.

Yüzey temizleyici ürünlerimiz ile kısa sürede etkin temizliği mümkün hale getirin.

Güleç Asprinn Klasik

Güleç Asprinn klasik formu ile bilinen en iyi genel temizlik ürünlerinden biridir. Birçok farklı yüzeyde kullanılabilen, büyük boyutlu endüstriyel seçenekleri ile asprinn kullanmanın avantajlarından maksimum derecede faydalanabilirsiniz.

Asprinn ile yüzey lekelerine hızlı çözüm bulabilir, hassas yüzeylerde dahi iz bırakmayan leke çıkarma teknolojisinden faydalanabilirsiniz. Güleç Asprinn ürünleri hem endüstriyel hem de market tipi boyutlarda kullanıcı deneyimine sunulmaktadır.

Güleç Cam Temizleyici

Cam temizliği birçoklarımızın sık sık gerçekleştirdiği ve çokça vakit harcadığı bir alandır. Camların hijyenik hale getirilmesinde kullanılan cam temizleyici ürünler aynı zamanda iz yapmayan ve camları parlatan bir yapıya sahip olmalıdır.

Camları temizlerken temizlik malzemelerinden en büyük beklentimiz iz bırakmamasıdır. Tam da bu noktada Güleç cam temizleyici ürünlerimizden faydalanabilirsiniz. Bütçe dostu fiyat seçeneklerinin yanı sıra endüstriyel kullanıma uygun olarak büyük boyutlarda etkin cam temizleme suyuna sahip olabilirsiniz.

Camların temizlenmesinde ve daha uzun süre temiz kalmasında başarılı sonuçlar veren cam temizleyici ürünlerimiz ile cam temizliği sizin için de dert olmaktan çıkacak.

Güleç Ahşap Temizleyici

Güleç ahşap temizleyici ürünlerimiz, ahşap yüzeylerin temizlenmesi ve daha parlak bir görünüme kavuşmasında etkin olarak kullanılan ürünlerdir. Ahşap yüzeylerin temizlenmesi çoğu zaman çamaşır suyu benzeri temizlik gereçler ile yanlış bir şekilde gerçekleştirilir. Oysa ki ahşap yüzeyler için en uygun temizlik gereçleri bu yüzeyler için üretilenlerdir.

Ahşap yüzeyler için özel olarak üretilen Güleç temizlik gereçlerimiz ile endüstriyel boyutlarda ahşap temizleyici ürünlere sahip olabilirsiniz. Hızlı, kolay ve pratik bir şekilde yüzey temizliği yaparken aynı zamanda temizlik için gerekli gördüğünüz parlak yüzeylere de kavuşabilirsiniz.