Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz
Mutfak Temizliği İçin Gereken Temel Ürünler

Ev ve iş yerlerinde temizliğe önem verilmesi gereken alanların başında mutfak gelir. İnsan sağlığını doğrudan etkileyen mutfaklarınızın temiz ve steril olması aynı zamanda sağlığınıza da yapabileceğiniz en önemli adım olacaktır. Yemeklerin hazırlandığı mutfak ortamının steril olması ev temizliğinde olduğu gibi ofis temizliğinde de büyük önem taşır.

Mutfak temizlik ürünleri arasında yer alan birçok ürün vardır. Bu temizlik ürünlerinin mutfakta hızlı ve güçlü etkiler bırakması ise temizliğe ayıracağınız zamanın ve enerjinin azalması açısından önemlidir. Bu nedenle de mutfak temizleyici ürünlerin doğru tercihi büyük önem taşır.

Mutfağınızın her bir noktasında derinlemesine ve kusursuz bir temizlik yapmak istiyorsanız her yüzey için farklı ürün tercihi yaparak yüzeye özel temizlik yapabilirsiniz. Bu ürünler temizlikte sizi kısa sürede amaçladığınız temizlik noktasına ulaştıracaktır. Teknolojinin ve bilimin devasa bir gelişmişlik düzeyine ulaşması sayesinde mutfak temizliğinde mutfak temizlik ürünleri daha fazla güçlü hale gelmiştir.

Mutfak temizliğinde tercih edeceğiniz temizlik ürünlerini doğru firmadan tercih ederek hem temizliğinizi detaylı yaparken hem de diğer yandan sağlığınıza zarar vermeden temizlik yapabilirsiniz. Bunun için Güleç mutfak temizlik ürünlerini tercih edebilirsiniz. Güleç’in çamaşır suyu, bulaşık sabunu, asprinni, yağ çözücü ve kireç sökücü ürünleri mutfak temizliğinde başarısını kanıtlamış ürünlerdir.

Güleç Çamaşır Suyu

Çamaşır suyu, özellikle beyaz çamaşırlarda kullanılan ağartıcı temizlik malzemesi olarak bilinir. Ancak çamaşır suyunun kullanım alanları sadece beyaz çamaşırlar ile sınırlı değildir. Çamaşır suyu, aynı zamanda son derece etkili olan bir yüzey temizleyici ürünüdür. Uzun yıllardır ev hanımları tarafından sık sık kullanılan çamaşır suyu hakkında kötü yorumlar yapılsa da diğer yandan çok etkili ve güçlü bir üründür.

Güçlü bir dezenfektan olması sayesinde çamaşır suyu doğru kullanıldığında birçok alan ve yüzeyde olduğu gibi mutfak temizliğinde de son derece başarılı temizleyici ürünler arasında yer alır. Ancak dikkatli kullanılmadığında çamaşır suyunun sağlığa zararları olabileceğinden kullanım sırasında özellikle eldiven kullanımına mutlaka itina göstermelisiniz.

Tezgah, evye ve mutfak yüzeyleri başta olmak üzere çamaşır suyunu birçok alanda kullanabilirsiniz. Uygulama sırasında özellikle tezgah ve evye yüzeylerinin tamamen durulandığından emin olmalısınız. Güleç çamaşır suyu, kulanım talimatlarına uygun bir şekilde kullandığınızda son derece başarılı ve etkili bir hijyen ürünüdür.

Kullanım sırasında eldiven kullanmanız ve çamaşır suyunu yakından solumamaya dikkat etmeniz sağlığınız açısından son derece önemli kullanım talimatlarının başında gelir.

Güleç Bulaşık Sabunu

mutfak temizliği

Güleç bulaşık deterjanı, bulaşıklarınızı elde yıkarken kullanabileceğiniz en güvenilir ve sağlıklı temizlik ürünüdür. Mutfak temizliğinde mutlaka kullanılması gereken Güleç bulaşık deterjanı; kirlenmiş ve yağlı olan tabakları, çatal ve kaşıkları ya da tencere ve tava gibi büyük araç-gereçleri kalıntı bırakmadan en hijyenik şekilde temizleyen bir temizlik ürünüdür.

Doğrudan temas ettiğiniz mutfak eşyalarınızın temizliğinde kalıntı bırakmadan %100 hijyen sağlamanız son derece önemlidir. Yemek yediğiniz eşyalarınızda deterjan kalıntısı kaldığında bu kalıntılar beslenme yolu ile vücudunuza girer ve sağlığınız için ciddi risk unsuru haline gelir. Güleç bulaşık sabunu, bulaşıklarınızda hiçbir kimyasal ve zararlı madde kalıntısı bırakmadan bulaşıklarınızı temizler.

Tüm bu nedenlerden dolayı mutfak temizliğinizde ve özellikle bulaşıklarınızın temizliğinde kullandığınız temizlik ürünlerinin insan sağlığına dost olan ürünler olması son derece önemlidir. Güleç temizlik ürünleri yelpazesinde bulunan Güleç bulaşık sabunu, tıpkı diğer temizlik ürünleri gii kalıntı bırakmadan hijyen sağlayan ve sağlığınıza zarar vermeyen temizlik ürünüdür.

Güleç bulaşık sabunu, diğer yandan kalıplaşmış ve inatçı yemek ve yağ lekelerine karşı da son derece etkilidir. Özel formülü sayesinde tabaklarda, tencerelerde ve tavalarda bulunan yağ ve yemek kalıntılarını eşyalarınızı çizmeden ve eşyalarınıza zarar vermeden temizler. Kolay durulanabilir özelliği sayesinde kalıntı ve leke bırakmadan temizlik sağlar.

Güleç Asprinn

Güleç asprinn deterjan, her evde mutlaka olması gereken en önemli temizlik ürünlerinin başında gelir. Çok amaçlı temizlik ürünü olan asprinn, mutfağınızda her yüzeyde işlevsel olarak kullanabileceğiniz çok amaçlı temizlik ürünüdür. Ocak ve fırın temizliğinin yanı sıra yüzey temizliğinde ya da evye temizliğinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Özel formüle sahip olan asprinn, Güleç isminin farkı ve en uygun fiyat seçenekleri ile evinizde kullanabileceğiniz etkili temizlik ürünüdür. Çok amaçlı temizlik ürünü olması sayesinde mutfağınızın dört bir yanında kullanım imkanı sunar. Bu sayede de mutfak temizliğinizi derinlemesine ve kusursuz yaparken diğer yandan temizliğe uzun saatlerinizi ve bütün enerjinizi ayırmanıza gerek kalmaz.

Ocak ve fırın gibi yüzeylerin yanı sıra aynı zamanda aspiratör gibi alanlar da sürekli yağlanan ve kirlenen yüzeydir. Bu özellikleri sayesinde asprinn, mutfak temizliğinde çok sayıda ihtiyaç duyulan temizlik malzemelerine de duyulan ihtiyacı ortadan kaldırır. Mutfağınızda tam temizliği sağlamak için birden çok ürüne para vereceğinize tek bir ürün ile tüm temizliğinizi yapabilirsiniz.

Güleç Yağ Çözücü

Krem temizleyicilerin yanı sıra mutfak temizliğinde kullanabileceğiniz güçlü ve en etkili temizlik ürünlerinden birisi de Güleç yağ çözüdür. Mutfağınız, sürekli yemek pişirilen bir ortam olduğundan aynı zamanda nem, sıçrayan yağ ve yemekler nedeni ile sürekli yağlanan ve düzenli temizlik gerektiren alanların başında gelir.

Kadınların mutfak temizliğinde bir numaralı tercihi olan Güleç yağ çözücü, kalıplaşmış ve inatçı yağ lekelerini kısa sürede sizi uğraştırmadan söker atar.

Böylece mutfağınızda güçlü yağ lekesi olan yüzeyler bile kısa sürede parlak ve gıcır gıcır olur. Güleç yağ çözücü temizlik ürünü; sadece tezgah, fırın, ocak ve aspiratör gibi yüzeylerde sınırlı değildir.

Özel formülü ile geliştirilmiş olan Güleç yağ çözücü temizlik ürünü ile yağ tabakasına bürünmüş olan tava ve tencere gibi eşyalarınızın da ilk günkü temizliğine ulaşmasını sağlar. Diğer ürünlerin tam aksine ovalama ve saatlerce uğraştırmanızı gerektirmeyen bu ürün sayesinde mutfağınızdaki temizlik işlerini kısa sürede, detaylı ve aynı zamanda tüm enerjinizi tüketmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Mutfağınızdaki inatçı yağ lekelerini kısa sürede ve uğraşmadan söküp atmak istiyorsanız Güleç yağ çözücüyü mutlaka kullanmalısınız. Özel formülü ile yağ tabakasını sabunlaştırarak yağların temizlenmesini kolaylaştırır. Özellikle yağlı mutfak dolapları konusunda son derece başarılı ve etkilidir.

Güleç Kireç Sökücü

Kireç oluşumu ve bu kireç oluşumunun sergilediği beyazımsı görüntü ev hanımlarının son derece rahatsız olduğu bir durumdur. Özellikle banyo ve mutfaklarda sürekli suyun kullanılması suyun sertliğine bağlı olarak kireç lekesi oluşumuna neden olur. Kireç lekesini tamamen söküp atmak ve kireçli yüzeyleri parlatmak konusunda Güleç kireç sökücü bir numara üründür.

Banyo duvarları, armatürler, küvet, lavabo, evye ve musluklar sürekli su ile temas içinde olduğundan kireçlenmeye de çok müsait alanlardır. Bu alanlardaki kireç tortularını ve beyaz görüntüyü ortadan kaldırmak için Güleç kireç çözücü kullanabilirsiniz.

Güleç kireç sökücü kullandığınızda yüzeyleri uzun süre ovmak zorunda kalmazsınız. Geniş yüzeylerde bile rahatlıkla kullanabileceğiniz kireç sökücüyü yüzeylere uyguladığınızda kısa sürede sonuca ulaştığınızı fark edebilirsiniz. Püskürtme şişesi ile tercih edebileceğiniz Güleç kireç sökücü ürünlerini aynı zamanda dilerseniz daha büyük boyda da ekonomik fiyatlarda alabilirsiniz.