Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz

Türkiye’de temizlik ürünleri sektöründe ilk üretim yapan firmalardan birisi olan Güleç Kimya olarak, otomobil temizlik ürünlerinin üretimini gerçekleştiriyoruz. Son teknolojiye sahip makinelerimiz ve dünya standartları kalitesindeki ürünlerimizle, sektörün ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 

Otomobil Temizlik Ürünleri Portföyümüz

Otomobil kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu antifrizli cam suyu, saf su ve oto şampuanı ürünlerini portföyümüzde bulunduruyoruz. Sektörün öncü markalarından birisi olan Güleç Kimya olarak; yüksek kaliteli temizlik ürünlerine ek olarak, deneyimli lojistik personellerimiz ve dinamik satış ekibimizle müşterilerimiz ve paydaşlarımıza eksiksiz bir hizmet sunuyoruz. 

Expo Antifirizli Cam Suyu

Güleç Kimya olarak otomobil kullanıcıları için Expo Antifrizli Cam Suyu 2500 ml, Expo Antifrizli Cam suyu 4000 ml ve Formül Antifrizli Cam Suyu 1000 ml ürün seçeneklerini sunuyoruz. Antifrizli cam suyu, sürücülerin yolu net bir şekilde görebilmeleri için -10 °C’ye kadar olan sıcaklıklarda cam suyunun donmasını engeller. İçeriğinde donma engelleyici sıvı barındırır. 

Antifrizli cam suyu ayrıca farlar, aynalar ve cam yüzeylerinde meydana gelen lekeleri, herhangi bir iz bırakmadan ortadan kaldırır. Tüm yol şartlarında güvenli bir görüş alanı sağlar. Buzlanma ve kırağı oluşumunun kısa sürede çözünmesine yardımcı olur. 

Expo Antifrizli Cam Suyu, uygulandığı alanda kir, yağ, toz, bitki ve böcek kalıntıları gibi istenmeyen partiküllerin giderilmesini sağlar. Araç sürücüleri için en çok merak edilen konulardan birisi olan cam suyunun otomobil boyasına ve cilasına zarar vermesi durumu, Güleç Kimya otomobil temizlik grubu ürünlerinde söz konusu değildir. Tüm ürünlerimiz, otomobil kaporta, cam ve diğer yüzeylerinde kullanıma uygundur. 

Expo Antifrizli Cam Suyu, istenilen donma noktasına göre uygun miktarlarda su ile karıştırılarak kullanılır. Bu cam suyu, araçların silecek suyu bölmesine eklenmelidir. 

Güleç Kimya Expo Antifrizli Cam Suyu kullanırken, sıvının cilde ve vücudun herhangi bir bölgesine temas etmemelidir. Özellikle ateşe ve kıvılcıma maruz kalmamasına dikkat edilmelidir. Eğer cildiniz ile temas ederse, ilgili bölge bol su ile yıkanmalıdır. 

Expo Antifrizli Cam Suyu (Windscreen Clenar) 4.000 ml ürünü koli içerisinde 4 adet ve paket adedi 40 koli şeklindedir. Expo Antifrizli Cam Suyu 2.500 ml ürünü ise koli içerisinde 8 adet ve paket adedi 40 koli şeklindedir. 

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve fiyat teklifi almak için hemen web sitemizdeki “İletişim” sayfası üzerinden veya sitenin alt bölümünde bulunan telefon ve e-posta bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Formül Saf Su 

Ütü suyu olarak da bilinen saf su, Güleç Kimya olarak üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz bir başka ürün grubu. 1.000 ml’lik paketlerde sunulan Formül Saf Su, yalnızca otomotiv sektöründe değil; kimya, gıda, ilaç ve tekstil gibi sektörlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca ameliyathane ve kliniklerde, imalat sektöründe, tıp laboratuvarlarında, vb. alanlarda ihtiyaç duyulmaktadır. Güleç Kimya Formül Saf Su ürünü şu tür amaçlarla kullanılabilir:

 • Akü suyu
 • Motor yağı üretimi
 • Elektrolize metal kaplama uygulamaları
 • Kimyasal hammadde
 • Kalite kontrol laboratuvarları
 • İndüksiyon ocakları
 • Kompozit malzeme kaplama uygulamaları
 • İletken olmayan imalat sistemlerinde
 • Katalizör görevi görmesi nedeniyle deneylerde
 • Tel erozyon makinelerinde
 • İmalatta steril üretime öncelik veren her türlü uygulamada

Expo Oto Şampuanı 

500 ml’lik paketiyle ürün gruplarımız arasında yer alan Expo Oto Şampuanı (Oto Foam Shampoo), araçlarınızı hijyenik ve temiz hale getirmeniz için profesyonel bir formül ile donatıldı. Oto yıkama şampuanı olarak da geçen bu ürün, koruyucu materyallere herhangi bir şekilde zarar vermez. Yoğun gün ışığında dahi etkin bir şekilde boyanın korunmasına imkan tanıyan bu ürün, uzun ömürlü kullanım olanağına sahiptir. 

Profesyonel otomobil temizlik ürünleri arasında ihtiyaçlarınızı karşılayacak Expo oto şampuanı 500 ml ürünü, yüksek kalite standartlarına sahip olup; aracınıza uyguladığınız yüzeylerde ekstra bir koruma sağlar. Temizlik ve hijyen önem veren sürücülerin ilk tercihi Güleç Kimya Expo Oto Şampuanı ürünü ile ilgili fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için hemen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

1974 yılından bu yana plastik ve kimya sektöründe, 1985 yılından bugüne kadar ise temizlik ürünlerinde üretim gerçekleştiren Güleç Kimya, 30.000 m² açık ve 6.500 m² kapalı alan üzerine kurulmuş, yüksek teknolojik donanımlı üretim tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Tüketicilerin kaliteli otomobil temizlik ürünlerine, uygun fiyatlarla sahip olması amacıyla faaliyetlerine devam eden Güleç Kimya, istikrarlı büyüme eğrisini sürdürürken; uluslararası düzeyde her geçen gün daha büyük atılımlara ve yeni anlaşmalara imza atmaktadır.