Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz

Sert yüzey temizleyiciler, yüzeylerin daha hijyenik ve temiz kalması için kullanılan kimyasal bileşenlerdir. Günlük hayatta sürekli temas halinde olduğumuz sert yüzeyler zamanla kirlenerek bakteri ve mikrop barındırmaya müsait hale gelir. Bu gibi olumsuz durumların engellenmesi için düzenli olarak sert yüzey temizliği yapılması önerilmektedir.

Yaşam alanlarımız içerisinde bulunan tuvalet ve banyolar, fayans yüzeyler gibi birçok yüzey için sert yüzey temizleyiciler kullanılmaktadır. Alanlara ve yüzeyin yapısına uygun temizlik gereci kullanmak hem yüzeylerin aşınıp zarar görmesini engelleyecek hem de maksimum hijyeni elde etmenize olanak tanıyacaktır.

Sert Yüzey Temizleyici Ürünler Hangi Alanlarda Kullanılır?

Sert yüzey temizleyici ürünler genellikle ev, iş yeri benzeri yaşam alanlarının temizliğinde kullanılır. Sert yüzeyler olarak bilinen alanlar hayatın her alanında karşımıza çıkan alanlardır. Dolayısıyla temizlik gerektiği takdirde ilk başvurulan gereçler de temizlik ürünleridir.

Sert yüzey temizleyici ürünler yüzeyin yapısına ve türüne göre farklılık gösterebilir. Yüzeylerin hijyenik hale gelmesi için kullanılan kimyasal karışımların asidik ve bazik değerleri de yüzeye göre belirlenir. Bu bağlamda sert yüzey temizliği adı altında temizlenebilen başlıca alanlar;

 • Granit ve fayans malzemeden oluşan yüzeyler,
 • Banyo ve WC yüzeyleri,
 • Ahşap parke yüzeyler,
 • Beton yüzeyler olarak bilinmektedir.

Detax Sert Yüzey Temizleyici Ürünlerimiz

Detax sert yüzey temizleyici ürünlerimiz endüstriyel ve market tipi olmak üzere iki temel kategoride müşteri deneyimine sunulmaktadır. Market tipi sert yüzey temizleyicilerimiz günlük kullanım için tercih edilirken endüstriyel sert yüzey temizleyici ürünlerimiz daha büyük ebatlara sahiptir.

Sert yüzeylerin hijyenik hale getirilmesi ve alanların temiz kalması için sıkça başvurulan birçok temizlik gereci bulunmaktadır. Özellikle temizlik gereçlerinin tercih edilirken kullanılacağı alana uygun ürünlerden seçilmesi gerekir.

Ahşap yüzeyler için kullanılan bir yüzey temizleyicinin farklı bir tip yüzey için üretilmiş olması ahşap yüzeylerin zarar görmesine, kabarmasına neden olabilir. Bu nedenler ile yüzeyler ile uyumlu ürünler kullanılmalıdır.

Güleç Kimya ailesi olarak sunduğumuz farklı temizlik ürünlerimiz bulunmaktadır. Temizlik söz konusu olduğunda zengin ürün seçeneklerimiz ile alanlarınız ve amaçlarınız için en uygun temizlik ürünlerini listemizde bulabilirsiniz.

Endüstriyel Sert Yüzey Temizleyici Ürünlerimiz

Endüstriyel sert yüzey temizleyici ürünlerimiz Güleç Kimya ailesinin ebat olarak en büyük ürünleridir. Birçok farklı ürün seçeneği ile oluşturduğumuz endüstriyel sert yüzey temizleyici ailesi farklı alanların temizliğinde etkin olarak kullanılabilmektedir.

Güleç Banyo-Wc Parlatıcı Ürünlerimiz

Banyo ve tuvalet yaşam alanlarının en hızlı kirlenen ve en çok temizlenmesi gereken alanlarıdır. Bu bağlamda banyo ve tuvaletlerin temizlenmesinde alanlar için uygun temizlik gereçleri kullanmak da şarttır.

Güleç banyo ve WC parlatıcı ürünlerimiz endüstriyel ürün boyutlarında müşteri deneyimine sunulmaktadır. Tuvalet ve banyoda oluşan bakteri ve mikroplardan doğru temizlik ile kısa sürede kurtulmanıza imkan tanır.

Güleç Kimya güvencesi ile sunduğumuz hijyen ürünlerimiz birçok temizlik firması tarafından sürekli talep gören ürenlerdir.

Güleç Yağ Çözücü Ürünlerimiz

Güleç yağ çözücü ürünlerimiz yağ nedeni ile kirlenen yüzeylerin temizlenmesinde etkin kullanılan ürünlerdir. Temizlik söz konusu olduğunda farklı alanlar ve farklı kirler için temizlik gereçlerini de değiştirmek gerekir.

Yağ lekeleri özellikle mutfakta insanların sıkça zorlandığı lekelerden biridir. Yağın akışkan ve yapışan yapısı ile baş etmek yanlış temizlik gereçleri ile pek mümkün olmayabilir. Ancak Detax ailesinin yağ çözücü ürünleri ile sorun sandığınızdan çok daha kolay çözülebilir.

Detax yağ çözücüyü doğru oranda ve doğru şekilde kullanarak kısa sürede yüzeylerde oluşan yağlardan kurtulabilirsiniz. Kolay temizliğin formülü doğru temizlik gereçler ile doğru uygulamadan geçer.

Güleç Ağır Kir Yağ Çözücü Ürünlerimiz

Güleç ağır kir yağ çözücü ürünlerimiz büyük mutfaklarda sürekli yağ sorunu ile karşı karşıya kalan kişilerin en büyük yardımcılarıdır. Ağır kir ve yağların kısa sürede giderilmesi için uygulama sonrasında uygun bir temizleme süreci gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Güleç ailesi içerisinde bulunan tüm temizlik gereçleri müşteri deneyimine sunulmadan önce birçok testten geçer. Gerçekleştirilen bu testler sonucunda ancak üstün başarı elde eden ürünler Güleç ailesinin bir parçası olabilir.

Güleç Ekstra Yer Temizleyici Ürünlerimiz

Güleç ekstra yer temizleyici ürünlerimiz endüstriyel boyutlarda 20 ve 30 kg olarak satışa sunulmaktadır. Yerler sürekli üzerinde gezindiğimiz, kimi zaman çıplak ayakla kimi zaman da ayakkabılar ile bulunduğumuz alanlardır.

Yerlerin temizliğinde etkin ve hızlı bir yol arayışında iseniz extra yer temizleyici ürünlerimizi deneyimleyebilirsiniz. Hızlı ve pratik bir şekilde yerde hijyen şartlarını sağlamak için tek yapmanız gereken kullanım talimatlarına uygun bir şekilde ekstra yer temizleyici ürünümüzü kullanmak.

Güleç Sil Sıvı Krem Beyaz Ürünlerimiz

Güleç sil sıvı krem beyaz ürünlerimiz bölgesel olarak oluşmuş olan kirlerin çıkarılmasında doğrudan kullanılabilen bir üründür. Mermer, fayans benzeri yüzeylerde uzun süreli olarak oluşmuş olan kirler üzerinde hızlı sökücü özelliği bulunmaktadır. Yüzeyleri hızla temizlemek için tercih edilen bir üründür.

Güleç Yosun Önleyici Ürünlerimiz

Güleç yosun önleyici ürünlerimiz havuzlarda meydana gelen yosunlaşmanın engellenmesi için düzenli olarak kullanılması gereken bir kimyasaldır. Havuzların pH dengesinin korunması ve hijyenik kalması için birçok uygulama yapmak gerekebilir.

Yosun önleyici kullanımı havuzların hijyenik kalması için kullanılan yöntemlerden biridir. Güleç yosun önleyici endüstriyel ürünlerimiz ile havuzlarda yosun oluşumunu engelleyebilirsiniz.

Market Tipi Sert Yüzey Temizleyici Ürünlerimiz

Market tipi sert yüzey temizleyici ürünlerimiz, günlük kullanıma uygun olarak birçok markette bulabileceğiniz ürünlerdir.

Sert yüzeylerin temizlenmesi ev ve iş yeri gibi tüm yaşam alanları için gereklidir. Bu bağlamda Detax markamız ile sunduğumuz temizlik ürünleri hijyen şartlarının sağlanmasında etkin rol oynamaktadır.

Detax Kireç Çözücü Ürünlerimiz

Detax kireç çözücü ürünlerimiz birçok yüzeyde oluşmuş olan kirecin ortadan kaldırılmasında etkin olarak kullanılmaktadır. İnşaat sonrası alan temizliğinden tutun da çaydanlık temizliğine kadar başarılı sonuçlar almanıza olanak tanımaktadır. Detay kireç çözücüyü kullanabileceğiniz bazı alanlar;

 • Çaydanlık,
 • Duşakabin yüzeyi,
 • Lavabo,
 • Su ısıtıcısı,
 • Fayans yüzeyler,
 • Seramik yüzeyler,
 • Duş başlığı benzeri kireç oluşan yüzeyler.

Detax Banyo- WC Parlatıcı Ürünlerimiz

Detax Banyo- WC parlatıcı ürünlerimiz banyo ve tuvaletlerde ortaya çıkan kirleri hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilmektedir. Tuvalet ve banyo sürekli hijyenik tutulması gereken alanlardır. Düzenli temizliğin yanı sıra doğru ürünleri kullanarak tuvalet ve banyoları çok daha temiz hale getirmeniz mümkündür.

Detax banyo- WC parlatıcı ile kireç, pas benzeri lekelerden hızla kurtulun.

Detax Yağ Çözücü Ürünlerimiz

Detax yağ çözücü ürünlerimiz yüzeylere yapışan yağ ve pisliklerin kısa sürede giderilmesine imkan tanıyan ürünlerdir. Yağ bağlayan yüzeylerin temizlenmesinde etkin olarak Detax yağ çözücü ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Kullanırken yağlı bölgenin üzerine sıktıktan sonra birkaç dakika beklemeniz tavsiye edilmektedir.

Detax Lavabo Açıcı Ürünlerimiz

Detax lavabo açıcı ürünlerimiz sık sık tıkanan ve zorluk çıkaran lavaboların işlevsel hale getirilmesinde kullanılan ürünlerdir. Lavabolar sürekli kullanıma bağlı olarak zamanla eskir ve lavabo borularında kir birikir. Biriken kirler su akışını yavaşlatarak lavabonun tıkanmasına neden olabilir.

Tıkanan lavaboların açılmasında lavabo açıcı kullanımı yaygın bir rutindir. Lavabo açıcıların güçlü birer kimyasal karışım olduklarını da unutmamak gerekir. Eldiven yardımı ile lavabo açıcı ürünü tıkanan lavaboya kullanım talimatlarına uygun olarak dökmek şartı ile tıkanıklık sorunu çözülebilmektedir.

Lavabo açıcı ürünlerimiz kullanılırken aşağıda yer alan sıra ile işlem yapılmalıdır;

 • Lavabo açıcı ile hiçbir şekilde temas etmeyecek şekilde eldiven giyilir.
 • Bulunulan alanın bolca havalandırılması sağlanır.
 • Toz lavabo açıcı ürün, gideri kapatacak şekilde dökülür.
 • Tozun üzerine yavaş bir şekilde kaynar su dökülür.
 • Köpürmeye başlayacaktır. Bu aşamada havayı solumaktan kaçının. Alandan ayrılın.
 • Bir süre bekledikten sonra lavaboya bol bol su dökerek durulama işlemini yapın.
 • Durulama işlemi boruların temizlenmesi için elzemdir. Sadece lavabo yüzeyinin değil aynı zamanda boruların da temizlenmesini sağlar.
 • Lavabo açıcı dökülen yeri bir süre havalandırmayı ihmal etmeyin.

Detax Mutfak Sprey Ürünlerimiz

Detax mutfak sprey ürünlerimiz mutfakta oluşan kirlerin tamamını gidermek için kullanılabilen bir araçtır. Gün boyu mutfakta kireçlenme, yağlanma gibi birçok sorunla karşı karşıya kalırız.

Mutfakta zorluk çıkaran kirler ile mücadelede birleştirilmiş bir güç arayışında iseniz en büyük yardımcınız Detax mutfak spreyi olabilir.

Detax Tuz Ruhu Ürünlerimiz

Detax tuz ruhu ürünleri özellikle tuvalet ve banyolarda hijyeni sağlamak için sıkça kullanılan ürünlerdir. Yüzeyler üzerinde oluşan paslanma ve kirlenmeyi hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilmektedir. Tuz ruhu aynı zamanda kireç çözücü olarak da kullanılabilmektedir.