Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz

Yüzey temizleyiciler günlük hayatımızın bir parçası olan ve sürekli kullandığımız ürünlerdir. Yaşam alanlarının temizliği için yardımcı madde olarak temizlik gereçlerinin kullanımı çok uzun süredir mevcuttur. Ancak kullanılan malzemeler günden güne değişkenlik göstermektedir.

Yüzey temizleyiciler ise gelişen teknoloji ile birlikte insan hayatına giren fonksiyonel temizlik gereçleridir. Temizlenecek alanın nitelikleri ve özelliklerine göre bu alanlarda kullanılabilecek olan temizlik gereçleri de çeşitlenmektedir.

Yüzey temizleyiciler de ahşap, fayans, beton gibi yüzeylerin temizlenmesinde etkin olarak kullanılan temizlik yardımcılarıdır. Bir temizlik gerecini tercih ederken mutlaka alanla uyumlu temizlik gereci seçmeye özen göstermek gerekir.

Alanlarınız ile uyumlu olmayan ve içeriğindeki bileşenleri ile insan sağlığına zarar veren temizlik gereçleri hem alanların hijyenik hale getirilmesinde hem de insan sağlığının korunmasında başarısız olur. Güleç Kimya ailesi olarak kullanıcı deneyimine sunduğumuz tüm ürünlerimizde insan sağlığını öncelik olarak almaktayız.

İhtiyacınız olan tüm yüzey temizleyici ürün çeşitleri ve seçenekleri için doğrudan Güleç Kimya ailemizin ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Söz konusu temizlik olduğunda ihtiyacınız olan tüm temizlik gereçlerine tek bir adresten ulaşabilirsiniz. Alanlarınızı hijyenik hale getirirken temizliği kolaylaştıran yüzey temizleyici ürünlerimiz ile artık temizlik sandığınızdan da kısa sürecek.

Yüzey Temizleyici Nedir?

Yüzey temizleyici yaşam alanlarının hijyen şartlarını taşıması amacı ile yüzeylerinin temizlenmesinde kullanılan başlıca temizlik yardımcılarından biridir. Bu noktada yüzey temizleyicisi kullanmak temizliği daha hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlamanın da anahtarıdır.

Yüzey temizleyiciler içerisinde yüzeyler için uygun kimyasal bileşenler bulunan temizleyicilerdir. Yüzeylerde biriken toz ve kirlerin giderilmesinde etkin olarak yüzey temizleyici kullanılmaktadır. Gün içinde sürekli hareket halinde oluruz. Yaşam alanlarını kullanırken de havada uçuşan tozlar bir süre sonra yere iner.

Yere inen tozlara sürekli tekrar tekrar basmak ve tozların birleşerek büyümesi ile ortamların kirlenmesi kaçınılmazdır. Yüzey temizleyici ürünlerimiz yüzeylerde biriken tozların temizlenmesinde ve yüzeylerin daha uzun süre temiz kalmasında büyük etki gücüne sahiptir. Yüzey temizleyici kullanarak alanları daha uzun süre temiz tutmak mümkün olmaktadır.

Yüzey temizleyiciler kullanılırken mop benzeri yardımcılar ile kullanılır. Yüzey temizleyici ürün bulunan silici yardımcılar ile yerlerde biriken ve saklanan tozlar temizleyicinin de etkisi ile hızla ortadan kaldırılır.

Yüzey Temizleyici Nerelerde Kullanılır?

Yüzey temizleyici sanılanın aksine sadece yerlerde kullanılan bir temizlik yardımcısı değildir. Toz barındırmaya yatkın olan birçok yüzeyde yüzey temizleyici yardımı ile temizlik yapılabilir. Bu yüzeylerden bazıları ise;

 • Mutfak dolapları,
 • Duvarlar,
 • Fayans yüzeyler,
 • Parke yüzeyler,
 • Ahşap yüzeyler.

Yüzey temizleyici kullanılan yüzeyler tozu uzun bir süre tutmazlar. Böylece yaşam alanlarının temizliğinden emin olmak mümkün hale gelir. Gün içerisinde sürekli vakit geçirdiğimiz evlerimizde yerlere yalın ayak basabilir, yüzeyle sık sık temas edebiliriz. Yüzeylerin hijyen şartlarını taşıması sağlıklı bir hayat sürdürmek için şarttır.

Yüzey temizleyici ürünlerden faydalanırken ürünlerin formuna göre kullanım sağlarsanız daha fazla verim almanız mümkündür. Peki yüzey temizleyici nasıl kullanılır?

Yüzey Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Yüzey temizleyici ürünler kullanım itibari ile yüzeylerin daha hijyenik olması amacı ile yüzey temizleme suyuna katılarak kullanılır. Yüzeylerin kirlerinden arındırılması için kıvamlı ya da sıvı formda yüzey temizleyici ürünler kullanabilirsiniz.

İster kıvamlı ister sıvı formda olsun yüzey temizleyicileri kullanırken bir miktar su ile karışım halinde kullanarak maksimum performans elde edebilirsiniz. Yüzey temizleyicilerin kutularında önerilen kullanım miktarları bulunmaktadır.

Ortalama bir evin temizliği için yüzey temizleyici suyu hazırlarken 5 litre kadar temiz su ile 30 ml kadar yüzey temizleyici ürünü karıştırabilirsiniz. Yüzey temizleyicilerin kullanımında sevdiğiniz kokulu olan seçenekleri tercih etmek temizliği daha derinden hissetmenize olanak sağlayacaktır.

Yüzey Temizleyici Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yüzey temizleyici kullanırken dikkat edilmesi gereken başlıca hususlar insan sağlığı için uygun ürün kullanmak ve kullanılan ürünü doğru oranda kullanmakla ilişkilidir. Tüm temizlik gereçlerinde olduğu gibi yüzey temizleyici ürünlerde de temizlik sürecinde doğru kullanım hem ürünün etki gücünün maksimum olması hem de insan sağlığı için sorun oluşturmaması için önemlidir.

Yüzeyler zamanla üzerine düşen toz ve kirler nedeni ile hijyen şartlarını taşıyamaz hale gelirler. Bu durumlarda yüzey temizliğinde etkin bir yardımcı olarak yüzey temizleyicilerden faydalanılmaktadır. Doğru yüzey temizleyici ürünlerini kullanmak etkili bir sonuç için şarttır.

Yüzey temizleyici kullanırken temizleyici ürünün üzerinde yer alan kullanım önerilerini dikkate almayı unutmayınız. Sağlığınız için zararlı olmayan ürünleri tercih ediniz. Bunun dışında yüzey temizleyici alırken ve kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar da aşağıdaki gibidir;

 • Yüzey temizleyici ürünün sağlık şartlarını taşıdığından emin olun.
 • Yüzey temizleyiciyi uygun miktarda temiz su ile karıştırarak kullanın.
 • Yüzey temizleyici ürün üzerinde yer alan kullanım talimatlarına uygun kullanın.
 • Yüzey temizleyici temizlik yardımcısını çocukların ulaşabileceği alanlardan uzak tutun.
 • Yüzeyleri temizlerken alanları havalandırmayı ihmal etmeyin.
 • Temizlik sürecinde yüzey temizleyiciyi farklı temizlik gereçleri ile karıştırarak kullanmayın.
 • Temizlik süreci boyunca yüzey temizleyiciyi doğrudan uzun süre cildinize temas ettirmekten kaçının.
 • Yüzeyleriniz için uygun temizleyiciler tercih ettiğinizden emin olun.

Yüzey temizleyiciler farklı yüzeyler için çeşitlenen farklı seçenekler ile kullanıcı deneyimine sunulur. Ahşap, fayans gibi farklı yüzeyler için yüzey temizleyici ürünlerin de farklılaşmasının bazı nedenleri bulunmaktadır.

Her yüzey kendi nitelikleri ile bilinir. Yüzeylerin niteliklerine uygun temizlik gereçleri kullanmak o yüzeyleri daha uzun süre sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde kullanmayı mümkün kılmaktadır. Yüzey temizleyici ürün seçeneklerimizin her biri ahşap, fayans gibi yüzeyler için özel olarak üretilmektedir. Böylece sorun ve sıkıntı yaşamadan kolayca yüzey temizleyici kullanarak yüzeyleri parlak ve temiz hale getirebilirsiniz.

Yüzey temizleyici kullanımında sık karşılaşılan bir durum da zamanla yüzeylerin matlaşarak eski bir görünüm oluşmasıdır. Yüzeylerin matlaşması çoğunlukla yanlış ürün kullanımından kaynaklı ortaya çıkar. Doğru ürünü doğru oranda kullanmanız halinde yüzeyleriniz zarar görmeden ilk günkü gibi parlak ve sağlıklı kalabilir.

Yüzey temizleyici seçeneklerimizin her biri farklı yüzeyler için uygun nitelikler taşıyan ürünlerdir. Ahşap yüzeyler için ahşap yüzey temizleyiciler seçebilirken fayans ve benzeri daha dayanıklı yüzeylerimiz için farklı koku seçenekleri bulunan yüzey temizleyicilerimizi tercih edebilirsiniz.

Güleç Kimya Yüzey Temizleyici Ürünlerimiz

Güleç Kimya yüzey temizleyici ürünlerimiz tüm yüzeylerde kullanılabilen, hoş kokulu ve kolay etki gücüne sahip ürünlerdir. Yüzey temizleyicilerin asıl amacı yüzeylerin hijyenik ve sağlıklı hale getirilmesini sağlamaktır. Bu noktada bir temizlik gereci olarak yüzey temizleyici ürünlerin su ile karıştırılarak kullanılması tavsiye edilmektedir.

Güleç Kimya ailesi yüzey temizleyici ürünleri, yüzeylerin bakteri ve virüslerden arındırılmasında etkin temizlik gücü sunar. Temizlik için yüzeylerin mop benzeri yardımcı silme aparatları ile silinmesi yeterlidir.

Yüzey temizliğinde hızlı ve kolay sonuç alma imkanı sunan yüzey temizleyici ürünlerimiz müşteri deneyimine iki temel kategoride sunulmaktadır. Günlük ve ev tipi kullanım için market tipi yüzey temizleyici ürünlerimiz bulunurken daha geniş alanlarda sürekli kullanım için endüstriyel yüzey temizleyici ürünlerimiz mevcuttur.

Yüzey temizliğinde ihtiyacınız olan tüm yardıma Güleç Ailesi ürünlerimiz ile ulaşabilirsiniz. İster büyük boyutlarda ister ev tipi boyutlarda fark etmeksizin her ihtiyaca uygun bir yüzey temizleyici seçeneğine ürün listemizden ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Yüzey Temizleyici Ürünlerimiz

Endüstriyel yüzey temizleyici ürün çeşitlerimiz büyük ebatları ile ve etkin temizlik imkanı sunması ile bilinmektedir. Ürünleri endüstriyel olarak nitelendirirken ürünlerin boyutları göz önünde bulundurulur.

Market tipi yüzey temizleyici ürünlerimizde olduğu gibi endüstriyel yüzey temizleyici ürünlerimizde de etkin hijyen sağlama amacı ile müşteri deneyimine sunulmaktadır. Büyük boyutlardaki endüstriyel yüzey temizleyici ürünlerimizi alarak sık sık temizlik gereci alma sıkıntısı yaşamadan çok daha büyük alanları tek bir temizlik gereci ile kolayca temizleyebilirsiniz.

Temizlik yaparken temizlenecek alanın büyüklüğüne göre ürün boyutu seçilir. Çok büyük alanlar için sürekli temizlik gereci satın alma sorunu yaşamadan büyük ebatlı yüzey temizleyici ürünlerimiz ile doğrudan hijyenik bir temizlik süreci gerçekleştirebilirsiniz.

Endüstriyel Yüzey Temizleyici Ürün Çeşitlerimiz;

 • Güleç Extra Yer Temizleyici,
 • Güleç Yüzey Temizleyici Pembe Kıvamlı,
 • Güleç Yüzey Temizleyici Pembe,
 • Güleç Yüzey Temizleyici Mor Kıvamlı,
 • Güleç Yüzey Temizleyici Beyaz Sabun,
 • Güleç Yüzey Temizleyici Yeşil,
 • Güleç Yüzey Temizleyici Mavi.
 • Formül Yüzey Temizleyici Pembe,
 • Güleç Ahşap Temizleyici.

Endüstriyel yüzey temizleyici ürünlerimiz 20 kg ve 30 kg olmak üzere büyük ebatlarda kullanıcı deneyimine sunulmaktadır. İhtiyacınız olan ürünlere farklı boyutlarda sipariş vererek sahip olmak için resmi web sitemizde bulunan online kataloglarımızı inceleyebilirsiniz.

Etkin ve hızlı temizliğe ekonomik fiyatlar ile sahip olmak için ürününüzü ve boyutunu seçin, gerisini temizlik yardımcılarınıza bırakın.

Güleç Extra Yer Temizleyici Ürünlerimiz

Güleç Extra yer temizleyici ürünlerimiz yoğun kir bulunan yüzeylerin temizliğinde endüstriyel ürünler arasında satışa sunulmaktadır. Ev benzeri yaşam alanlarının yerlerinde yoğun kirler bulunmaz. Bu alanların temizliğinde hoş kokulu ve hijyen şartlarını sağlayan ürünler kullanılır.

Endüstriyel amaçlı kullanılan birçok yüzey temizleyicinin en büyük görevi yüzeylerde bulunan yoğun kir ve pisliklerin arındırılmasıdır. Bu tarz yoğun kir ve pislikler ile karşı karşıya kalan kişilerin en büyük tercihlerinden biri de extra formüllü yüzey temizleyicilerdir.

Yüzey temizleyicinin gücünü keşfetmek için Güleç ailesinin en güçlü yüzey temizleyici ürününü deneyimleyin. Yüzeylerde oluşan kir ve lekelerden kurtulmak için tek yapmanız gereken yüzey temizleyici ürün olarak extra ürünlerimizi tercih etmek olacaktır. Hızlı ve kolay bir şekilde yüzeylerdeki kirlere elveda deyin.

Güleç Yüzey Temizleyici Kıvamlı Ürünlerimiz

Güleç Yüzey Temizleyici Kıvamlı ürünlerimiz daha yoğun formülleri ile bilinen ürünlerdir. Yüzey temizliğinde temizlik yardımcıları tercih edilirken yüzey temizleme suyuna temizlik yardımcısı eklenen ürünler tercih edilir.

Yüzey temizleme suyuna sadece sıvı formlu değil aynı zamanda yoğun kıvamlı jel formlu yüzey temizleyici ürünler de ekleyebilirsiniz. Yoğun kıvamlı yüzey temizleyici ürünler aynı zamanda bazı inatçı lekeler için de doğrudan uygulama imkanı sunan ürünlerdir.

Yoğun kıvamlı yüzey temizleyici ürünlerimiz de tıpkı normal formlu yüzey temizleyici ürünlerimiz gibi kullanılabilmektedir. Kullanım ölçüleri 5 litre su için yaklaşık 30 ml kadardır. Bu ölçüler temizlenecek yüzeyin büyüklüğüne göre de değişkenlik gösterebilmektedir.

Alanlarınız için yoğun kıvamlı yüzey temizleyici arayışındaysanız pembe ve mor seçenekleri ile Güleç Ailesinin yoğun kıvamlı yüzey temizleyici ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz bütçe dostu olmalarının yanı sıra hızlı etki eden fonksiyonel ürünlerdir.

Güleç Yüzey Temizleyici Ürünlerimiz

Güleç Yüzey Temizleyici ürünlerimiz, yüzeylerin bakterilerden arındırılmasında oldukça işlevli olan temizlik yardımcılarıdır. Yüzeyler her gün sürekli üzerinde gezindiğimiz ve toz, kirlerin biriktiği alanlardır.

Yüzeylerin temizliğinde sadece su ile silme yöntemi pek başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlamaz. Temizlik sırasında etkin temizlik gereçlerinden faydalanmanız gerekir. Yüzey temizliğinde birçok farklı hoş koku seçeneği sunan yüzey temizleyici ürünlerimiz ile gerçek anlamda temizliği mümkün kılabilirsiniz.

Birçok farklı koku seçeneği ile yüzeylerinizi temizlerken yaşam alanları hoş kokularla donatabilirsiniz. Yüzey temizleyici ürün seçeneklerimiz ile farklı kokular arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Güleç ailesinin hoş kokulu yüzey temizleyici ürünleri ile temizliği hissedin.

Güleç Ahşap Temizleyici Ürünlerimiz

Güleç ahşap temizleyici ürünlerimiz ahşap yüzeylerin temizlenmesinde sıkça başvurulan temizlik yardımcılarıdır. Temizlik sürecinde temizlenen alan ile uyumlu bir temizlik yardımcısı kullanmak gerekir. Fayanslar için üretilen bir yüzey temizleyici ile ahşap yüzeyleri temizlemek zamanla yüzeylerinizin zarar görmesine neden olabilmektedir.

Siz de yüzeylerinizi korurken etkin bir şekilde hijyen şartlarını yerine getirmek için doğrudan ahşap yüzeyler için üretilen yüzey temizleyici ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Yüzey temizleyicide hem hoş koku hem de etkin temizliği mümkün kılan ürünlerimiz ile temizlik yapmak sandığınızdan çok daha kolay olacak.

Ahşap temizleyici kullanmanın en büyük avantajı temizlik yaparken ahşap yüzeylerin zarar görmeden temizlenmesi ve hijyeni yansıtan parlaklığa sahip olabilmesidir. Henüz ahşap temizleyici ürünler ile tanışmadıysanız Güleç Ailesinin sevilen üyelerinden olan Güleç Ahşap Temizleyici ürünlerimizi deneyimleyebilirsiniz.

Market Tipi Yüzey Temizleyici Ürünlerimiz

Market tipi yüzey temizleyici ürünlerimiz, günlük kullanım için sıkça tercih edilen yüzey temizleme yardımcılarıdır. Fayans, ahşap benzeri yüzeylerin temizlenmesi için çoğu zaman hoş kokulu bir yardımcı aranır. Aranan bu yardım ise Detax yüzey temizleyici ailesi ile uygun fiyat seçenekleriyle sunuluyor.

Market tipi yüzey temizleyici ürün çeşitlerimiz farklı koku ve boyutlarda müşteri deneyimine sunulmaktadır. Temizlikte beyaz sabun kokusunu sevenler için Detax Yüzey Temizleyici Beyaz, çiçek kokularından hoşlananlar için Detax Yüzey Temizleyici Mor ve Pembe ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Marketlerde sürekli aranılan temizlik gereçleri arasında hiç şüphesiz yüzey temizleyiciler de yer almaktadır. Yüzeylerin temizlenmesi ve etkin temizlik için doğrudan hijyen dostu yüzey temizleyici ürünlerimizi tercih edebilir, temizliği sandığınızdan çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Market Tipi Yüzey Temizleyici Ürün Çeşitlerimiz;

 • Detax Yüzey Temizleyici Yeşil,
 • Detax Yüzey Temizleyici Beyaz,
 • Detax Yüzey Temizleyici Mavi,
 • Detax Yüzey Temizleyici Pembe,
 • Detax Yüzey Temizleyici Mor.

Market tipi yüzey temizleyici ürün çeşitlerimiz ihtiyaca göre farklı ebatlarda müşteri deneyimine sunulmaktadır. 2450 ml ve 4000 ml olmak üzere farklı boyutlarda sunulan ürün seçenekleri ile aradığınız boyut ve ürün seçeneğini doğrudan çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz.

Bütçe Dostu Yüzey Temizleyici Fiyatları ile İhtiyacınız Olan Tüm Temizlik Gereçleri Güleç Ailesinde!

Bütçe dostu yüzey temizleyici fiyatları ile ihtiyacınız olan tüm temizlik gereçlerine Güleç Kimya temizlik ailemizden ulaşabilirsiniz. Müşteri deneyimine sunduğumuz tüm temizlik gereçlerimiz doğrudan kolay kullanım ve hızlı etki imkanı sunan ürünlerdir.

Alanların temizliğinde doğru yardımcı maddelerden faydalanmak temizliğin püf noktalarından biridir. Siz de alanlarınızı hijyenik hale getirme sürecinde temizliği kolaylaştıran ve bir o kadar da hızlandıran temizlik ürünlerimizi deneyebilirsiniz.

Yüzey temizliği, zorlu kirler için temizlik gereçleri, genel temizlik yardımcıları gibi birçok farklı alanda temizlik yardımcılarından faydalanmak temizliği çok daha kolay bir hale getirecektir. Temizlik yaparken bütçe dostu fiyat seçenekleri ile sunduğumuz ürünleri kullanmak hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf etmenizi mümkün kılacaktır.

Uygun fiyatlı yüzey temizleyici ürünlerimizi deneyimlemek için ürün listemizi incelemeniz ve iletişim kanallarımızdan sipariş vermeniz yeterli. Bütçenizi korurken etkin bir temizliği kısa sürede gerçekleştirin. Bir temizlik yardımcısından beklentilerinizi fazlasıyla almanın ayrıcalıkları için her zaman Güleç Kimya ailesine güvenin.