Bize Ulaşın Tanıtım Videomuz
Genel Temizlik için Kullanılabilecek En Etkili Ürünler

Giderek büyüyen temizlik endüstrisinde eviniz için ne tür bir temizlik malzemesi kullanmanız gerektiği konusunda kararsız mısınız? Onlarca farklı marka, onlarca farklı ürün, çeşitli hacim ve içeriklerle kafanızı karıştırıyor olabilir? Özellikle genel temizlik için bu kadar çok ürün grubunu stok yapmaya değer mi? 

Yazımızın devamında evinizdeki hemen tüm alan ve yüzeylerde genel temizlik için kullanabileceğiniz ve son derece ekonomik bazı ürün gruplarından bahsedeceğiz. Asprinn adı verilen bu ürün, zengin içeriği ve geniş kullanım alanı ile her evin genel temizlik ihtiyaçlarını en etkili şekilde karşılıyor.

Genel Temizlikte Onlarca Farklı Ürüne Para Harcamayın

Temizlik alışverişi zamanı geldiğinde, ürün çeşitliliğinden ziyade daha fazla kullanım alanı sunan ve profesyonel bir temizlik imkanı sağlayan ürünlere yönelmek, hem ekonomik olarak hem de konfor olarak size fayda sağlayacaktır. Enerjinizi, ne tür ürünleri ne kadar dozajda kullanmanız gerektiğine harcamaktansa; tek bir temizlik malzemesi kullanarak evinizi nasıl daha hızlı ve etkili şekilde temizleyebilmenize harcamanız daha mantıklı bir seçim olacaktır. Neyse ki; kalitesi ve mis gibi kokusuyla iç mekanlarınız için uzman bir temizlik ürünü olan Asprinn’i tercih edebilirsiniz. Tek başına başarılı sonuçlar alabileceğiniz bu ürün; harici farklı bir deterjan veya bir temizlik ürünü kullanmadan derinlemesine hijyen sağlar.

Asprinn ile Derinlemesine Temizlik

Ahşap, cam, masif, sert plastik, laminant, mermer, vb. tüm yüzey türlerinde kullanılabilen, çok amaçlı bir temizlik ürünü olan Asprinn, iz bırakmadan kusursuz bir temizlik sağlar. Özel formülü sayesinde hem kişisel hem de ticari mülklerinizin temizliğinde Asprinn tek başına yeterli olacaktır. İnsan sağlığı düşünülerek formüle edilmiş bu ürün, farklı hacim ve şişelerde müşterilere sunulmaktadır. Sitemizin “Ürünler” menüsü altında “Market Tipi Ürünler” bağlantısına giderek “Genel Temizlik Ürünleri” bölümünden ilgili ürüne ulaşabilirsiniz. 

Asprinn ürünlerinde kırmızı ve beyaz şeklinde iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Renk haricinde bu iki ambalaj arasında bir fark bulunmuyor. Ayrıca 750 ml, 1.000 ml, 2500 ml ve 4.000 ml’lik paketler halinde sunuluyor. En küçük paket olan 750 ml’lik Asprinn, püskürtme özelliği bulunan bir ambalajla geliyor. Diğer büyük hacimli paketler ise daha ekonomik bir seçenek olarak sunuluyor.

En Uygun Genel Temizlik Ürünleri

Genel temizliğin son yıllardaki popüler ürün gruplarından birisi olan Asprinn, her ailenin bir numaralı kurtarıcısı haline geldi. Banyoda, mutfakta, lavaboda, balkonda, masa ve TV ünitelerinde, parke yüzeylerinde, verandalarda ve daha birçok mekanda üst düzey bir temizlik avantajı sağlıyor. Tek bir şişeyi pek çok ayrıntılı temizlik uygulaması için kullanabiliyor olmak; kullanıcılar açısından son derece konforlu. Fiyat olarak diğer temizlik ürünlerine kıyasla oldukça ekonomik. En uygun genel temizlik ürünlerinden birisi olarak değerlendirebileceğimiz bu ürünler, sadece bir bez ile birlikte harika sonuçlar veriyor.

Depolama Konusunda En Başarılı Çözüm

Aylık market alışverişinize pek çok farklı temizlik ürününü dahil ettiğinizi ve bunların bütçenize yüklü bir katkı sağladığını biliyoruz. Peki hem uygun fiyatı ile hem de çamaşır suyu, zemin parlatıcı, toz sökücü, cam silici, vb. ürünlerin tüm özelliklerini tek başına karşılayarak evinizin genel temizliğinde profesyonel bir çözüm sunan Asprinn’in size önemli bir avantaj sunacağınızı biliyor muydunuz? Güleç Kimya tarafından sunulan bu ürün, ev ve iş yerlerinizde temizliğe konu tüm yüzeyler için kullanabileceğiniz Asprinn ürünü, aynı zamanda temizlik ürünlerini depolama konusunda önemli bir sorunu ortadan kaldırmış oluyor. Kocaman bir banyo veya mutfak dolabını temizlik malzemelerine ayıran ve depolama alanının olmamasından şikayet eden kullanıcılar için oldukça ideal. Çünkü yalnızca bir ürün ile tüm temizlik işlemlerinizi en etkili şekilde halledebilirsiniz.